Arden Grange Cat Adult Salmon & Potato 400g

1 hodnotící uživatelů
  
Značka:
Katalogové číslo: 55062, EAN: 5028399613231, Hmotnost: 0,40 kg

Hypoalergenní granule pro kočku,

Čerstvý skotský losos jako hlavní surovina je vysoce kvalitní zdroj lehce stravitelných bílkovin přinášející atraktivní chuť. Vhodné i pro kočky citlivé na potravu – losos je umístěn na samém konci žebříčku hodnotícího sestupně možný vliv potravin na vyvolání potravní alergie. Nízký obsah škrobů – nutričně hodnotná strava jako prevence zdravotních problémů. Vhodné i pro jedince v seniorském věku. Vysoké hladiny omega kyselin přirozeně obsažených v rybím tuku pro dokonalý stav kůže a srsti, u jedinců s předchozími alergickými problémy příznivý vliv na tlumení alergické reakce organismu prostřednictvím antihistaminového efektu.

Extrakt z brusinek s desinfekčními účinky v močovém ústrojí, ochrana buněk před oxidativním stresem, předčasným stárnutím.Střední velikost granulek vyhovuje dospělým jedincům všech plemen. Vyrobeno v souladu s firemní etikou, Arden Grange používá lososí maso pouze od dodavatelů do potravinářského průmyslu. Kalorická hodnota ideální pro udržení hmotnosti, pokrývá potřebu všech živin, vitamínů a minerálů.

Složení:

Čerstvý losos min.26 %, brambory, sušená vejce, řepná dužnina, rybí moučka, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, celulóza, minerály včetně chelátů Zn, Fe a Cu, vitamíny, nukleotidy, prebiotika (frukto-oligosacharidy, manno-oligosacharidy), extrakt z brusinek, taurin.

Analýza: 

Bílkoviny 31 %, tuk 19 %, vláknina 2,1 %, popeloviny 6 %, vlhkost 8 %, omega  6 4,20 %, omega 3 1,10 %, vitamín A 20000 m.j./kg, vitamín D3 1200 m.j./kg, vitamín E 135 m.j./kg, vápník 1,10 %, fosfor 0,85 %, měď 18 mg/kg, taurin 0,27 %.

Metabolizovatelná energie: 4170 kcal/kg.

Doporučení: Existují dva způsoby podávání krmiva dospělým kočkám, záleží na preferencích konkrétních jedinců: Denní dávku můžete rozdělit na dvě porce (ranní a večerní) nebo denní dávku kočka dostane celou ráno a krmivo jí je k dispozici po celý den.

Zkrmovat můžete granule suché, při prvním způsobu podávání krmiva i zvlhčené vlažnou vodou či vývarem. Zvlhčené krmivo neponechávejte v misce déle než půl hodiny. Krmné dávky v níže uvedené tabulce jsou orientační, platí zde stejná pravidla, jaká jsou uvedena v doporučeních pro výživu psů.

Doporučené dávkování:

Váha kočky (kg)   1,5–2,5 kg     2,5–4,5 kg     4,5–6,5 kg     6,5–9 kg

Krmná dávka (g/den)    21˜–31 g     31–52 g     52–73 g     73–98 g  

Dávkování je orientační. Přizpůsobte krmnou dávku váze, aktivitě a životnímu stylu Vaší kočky. Po celý den musí mít kočka přístup k misce s vodou.

Napište dotaz

Ke zboží „Arden Grange Cat Adult Salmon & Potato 400g ještě nikdo nenapsal dotaz. Buďte první!

Možnosti dopravy

Nákupem zboží označeného - DOPRAVA ZDARMA získáte dopravu zdarma pro celý nákup.

 

 

Možnosti plateb

 

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Typy akcí k produktům

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.