Colvit Plus tbl 250g

0 hodnotící uživatelů
  
Značka:
Katalogové číslo: 770, EAN: 8594005570771, Hmotnost: 0,29 kg

Vitamínové tablety s L-carnitinem. Doplňkové krmivo pro poštovní holuby.

Vitamínové tablety s L-carnitinem. Doplňková krmná směs pro poštovní holuby.

Složení:

Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, niacinamid, biotin, kyselina listová, pantothenan vápenatý, inositol, chrom, L-carnitin.

Krmný návod: COLVIT PLUS slouží jako zdroj všech nezbytných vitaminů a dalších látek podporujících výkonnost poštovních holubů. Jeho podávání přispívá ke zlepšení výkonu během chovné sezóny, působí příznivě při přepelichávání, v rekonvalescenci po nemocích a po aplikaci léčiv. Podávání základní dávky zabraňuje avitaminózám a podporuje optimální podmínky chovu holubů (párování, rozmnožování, oplozenost a líhnivost vajec). Přípravek obsahuje L-carnitin, který vstupuje do energetického metabolismu a tím podporuje výkon holuba při letu a snižuje únavu kosterního svalstva. Z tohoto důvodu je velmi vhodné podávání přípravku COLVIT PLUS před letem a těsně po něm. Zejména je důležitý při vysoké zátěži a extrémních podmínkách.

Dávkovaní: Při běžném chovu, v době přepelichávání 1–2 tbl. / ks / den, při párování, rozmnožování a odchovu holoubat, v sezóně 4–6 dní před letem (před a při zátěži) 2–4 tbl. / ks / den.

Způsob aplikace: Tablety se podávají přímo do zobáku.

Doba použitelnosti: 12 měsíců od data výroby.

Napište dotaz

Ke zboží „Colvit Plus tbl 250g ještě nikdo nenapsal dotaz. Buďte první!

Možnosti dopravy

Nákupem zboží označeného - DOPRAVA ZDARMA získáte dopravu zdarma pro celý nákup.

 

 

Možnosti plateb

 

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Typy akcí k produktům

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.