Douxo Pyo Pads 30ks

0 hodnotící uživatelů
  
Značka:
Katalogové číslo: 76392, EAN: 3660176501557, Hmotnost: 0,15 kg

Antiseptické a čistící bavlněné tampóny s chlorhexidinem a phytosphingosinem.

Antiseptické a čistící bavlněné tampóny s chlorhexidinem a phytosphingosinem. 

Složení: 

Bavlněné tampony napuštěné micerálním roztokem, chlorhexidin, klimbazol, phytoshingosin, salicylový olej, aqua, chlorhexidine digluconate, phytosphingosine, salicyloyl, climbazole, benzyl alcohol, propylene glycol, polysorbate 80, laureth 23, poloxamer 184, fragrance. Neobsahuje alkohol ani parabeny.  

Vlastnosti: Clorhexidin je silně působící baktericid s výrazným bakteriostatickým účinkem na gram pozitivní a negativní bakterie a je rovněž účinnou látkou proti plísním. Klimbazol je sloučenina imidazolu se silným protiplísňovým účinkem na většinu plísní a patogenické kvasinky (Malassezia pachydermatis). Široké spektrum plísní, na než klimbazol účinkuje, doplňuje spektrum chlorhexidinu. Phytosphingosin - salicylový olej je modofikovaný pro-ceramid s protizánětlivými a proti seborrhoickými účinky. Pomáhá kontrolovat kožní choroby spojené s kožními infekcemi. 

Použití: Vhodné pro psy a kočky  k čištění a desinfekci lokalizovaných kožních infekcí a Malsddezia přemnožení. Většinou, ale ne vždy, jsou tyto infekce omezené na oblasti mezi prsty, ušní boltce, čelisti zvířete, akné, hlavu, pysky, ocas a další (v záhybech pokožky). 

Způsob použití: Pouze pro vnější použití. Aplikujte na postiženou oblast jednou denně nebo podle instrukcí veterinárního lékaře. 

Napište dotaz

Ke zboží „Douxo Pyo Pads 30ks ještě nikdo nenapsal dotaz. Buďte první!

Možnosti dopravy

Nákupem zboží označeného - DOPRAVA ZDARMA získáte dopravu zdarma pro celý nákup.

 

 

Možnosti plateb

 

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Typy akcí k produktům

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.