AATU

V Anglii vyráběná značka AATU je speciální druh krmiva pro psy a kočky, které obsahuje nejvyšší obsah masa. Při výrobě granulí AATU je systém výroby rozdělen 80:20, tedy 80% masa a 20 % tvoří byliny, ovoce a zelenina. Granule AATU jsou vyráběny bez obilovin a neobsahují sóju, ani umělé konzervanty, či dochucovadla.

Krmivo pro psy AATU

AATU je ultraprémiové krmivo pro psy s vysokým podílem masa. Podíl 80:20 zajistí přirozený a plnohodnotný zdroj výživy pro vašeho psa. Granule AATU se dělí do tří skupin dle receptury. Kachny a  kuřata, které jsou chována ve volném chovu, jsou základem pro složení dvou skupin granulí. Díky volnému výběhu je maso vysoce kvalitní. Třetí recepturou jsou ryby, tedy sleď a losos. Toto složění je nejvíce vhodné pro štěňata, kdy vhodně přispívá k jejich růstu.

Krmivo pro psy AATU je vyráběno bez konzervačních látek, umělého barviva a bez geneticky modifikovaných surovin. Na výrobu jednoho 10 kg balení granulí AATU je spotřebováno 25 kg vstupních surovin.

 

Krmivo pro kočky AATU

Krmivo pro kočky AATU má ultraprémiové složení, které obsahuje 85% masa a 15% zeleniny, ovoce a bylinek. Magický poměr 85:15 zcela zajistí přirozený způsob výživy vaší kočičky. Stejně jako u psů, i kočičí granule jsou rozděleny na tři kategorie dle složení a masa obsaženého v granulích.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.