vitamíny a doplňky stravy pro kočky

Kočičí jídelníček musí být nanejvýš pestrý, i když jde od přírody hlavně o masožravce. Dáte jí tvaroh, trochu kvalitního lososového oleje nebo kousek vařených kuřecích prsíček, to jistě. Ale hlavně v zimním období je třeba ještě více, protože hrozí nachlazení a další nepříjemnosti. Bez dodání potřebných vitamínů to bude mít kočička složitější, zvláště pokud je ještě hodně malá. Vhodně zvolený doplněk stravy určitě neuškodí. Poraďte se proto v případě pochybností, který vlastně vybrat, třeba s veterinářem nebo zkušeným chovatelem ve vašem okolí.

Vitamíny pro kočky na srst

Lesklá, sametově hebká, od pohledu zdravá. Jasně, ale to vše není jen tak, zvláště u zvířat, co jsou už takříkajíc v letech. Dodat trochu potřebných živin není nikdy od věci, zvláště před tuhou zimou, kterou prožívají i zvířata žijící v panelových domech spíš jako určitou dobu útlumu. Jen samotné krmivo pro kočky není vždy postačující, a to přitom může mít jinak dokonale vyvážený poměr jednotlivých přísad. Někdy také jdete k veterináři nebo se chystáte na nějakou situaci, kde bude stresu s největší pravděpodobností víc než dost – přeprava autem na chatu, dovolenou nebo kamkoliv jinam. V tom případě určitě speciální kapky nebo tabletky zaberou na jedničku a vy pak můžete být naprosto v klidu – žádný "kočičí pláč" neuslyšíte, miláček si spíš spokojeně krátce zdřímne!

Vitamíny pro staré kočky

Starší zvířata, za která se považuje každá kočka ve věku osmi let nebo víc, mají obvykle větší náchylnost ke zdravotním komplikacím. Existuje samozřejmě speciální krmivo pro kočky v seniorském věku, ale snažit bychom se měli ještě o trochu víc. Roční atlet už sice z vaší kočky bohužel nebude, na všechny živé tvory doléhá – více nebo méně – stáří, ale leckteré degenerativní procesy se dají úspěšně pozastavit. Pomoci mohou nejen brusinky, které jsou skutečným expertem na všechny problémy související s ledvinami a močovými cestami, ale i jiné bylinky nebo rostliny.

Pokud například není jiná cesta, jak dodat kočce trochu kolagenu a chondroitin sulfátu pro lepší funkci kloubů, máme pro vás připravené speciální sirupy. Vlastně stačí jen pár kapek a po krátkodobém užívání uvidíte zajímavý efekt. Žádná obava z pohybu nebo skoku na kamennou zídku, kloubní aparát se rázem zlepší a kočka bude mít větší radost ze života. O což tu přeci jde až v první řadě, no ne? Speciální pasta pro lepší trávení, vitamínové tablety pro kočičí seniory, přípravek pro lepší imunitu nebo efektivnější dietu vašeho mazlíčka. To vše máme připraveno pro kočičí rodiny, které trápí nějaký malý zdravotní problém – účinně se totiž vyřeší, a to vskutku zanedlouho!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.