Klece pro hlodavce

Chovatelé drobného zvířectva, pozor! V naší nabídce přeci nenajdete jen krmivo a různé doplňky pro pejsky a kočičky, ale i všechno pro hlodavce, koně a další zvířata. Ať už máte hodně malý byt nebo není dost času na to chovat větší a náročnější zvíře, budete potřebovat pár důležitých věcí do začátku. Kromě dostatečného množství podestýlky a krmiva je to samozřejmě i klec, která musí být doma ještě před příchodem vysněného miláčka. Možná pořizujete dětem první morče, potkana nebo dalšího malého hlodavce, ale postup bude do budoucna vždycky stejný. Jde sice v zásadě o nenáročné společníky, kteří vydrží být většinu dne sami, ale potřebují toho vlastně docela dost. Velkých výdajů se ale rozhodně nebojte, a to i díky naší nabídce, která je kvalitní a ekonomická.

Klece pro hlodavce levně

Nemusíte utrácet zbytečné stovky nebo dokonce tisíce. U nás totiž najdete dobrý poměr kvality a ceny, která malému potkanovi přijde maximálně vhod. Bez dlouhého hledání a vybírání v zoo marketech, nemusíte přeci nutně chodit do kamenného obchodu, kde platíte v ceně zboží vlastně do jisté míry i pronájem prostor. Může jít i o výdaj v řádu stokorun, přičemž křeček nebo jiné malé zvířátko bude mít dostatečný komfort se vším všudy. Nakonec, nejde o nějak náročná zvířata, jako jsou třeba kočky. A klece pro králíky jsou k mání v mnoha různých variantách, tudíž svého chlupáče určitě hodně potěšíte. Vždyť pohodlný domov je pro lidi i zvířata to vůbec nejdůležitější…

Klece pro křečky

Vlastní klec, to je jako vlastní dům. Tedy alespoň pro křečky, králíky nebo třeba malé morčátko, které jsme zrovna s dětmi adoptovali. Podestýlky pro hlodavce jsou také třeba, ideální bude doplnit si zásoby ve větším. Není to nic složitého, stačí nakoupit za 699 Kč nebo víc a máte jistou dopravu zcela zdarma. Žádné složitosti, udělejte si zkrátka místo ve spíži a neřešte nákup podestýlky na několik týdnů nebo i měsíců dopředu. Když máte doma zvířata, a to i ta nejmenší, je záhodno plánovat. Potom nemusíte shánět nic na poslední chvíli nebo mít s něčím stres a shon. Vždyť, proč vlastně?

Hlodavci budou mít ideální místo pro život, klece pro králíky v naší nabídce mají několik různých podob. Kterou z nich tedy zvolíte pro svého malého králíčka? Samozřejmě nesmíte zapomenout ani na další výbavu, není to jen pítko a miska, ale i možnosti kolem zábavy. Vždyť králík, který se nudí, tropí hlouposti, ostatně jako každé zvíře. Tak co zbývá? Snad už jen popřát, aby se králíčkovi doma líbilo a strávil s dětmi pěkných pár let. Je to čistotné a inteligentní zvíře, které se dá při troše trpělivosti mnohému naučit.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.