Misky a zásobníky pro psy

Chvíle, kdy se váš čtyřnohý mazlíček vrhne na misku s jídlem, je pro vás noční můrou? Už kolem sebe vidíte zbytky po celé podlaze, vylitou vodu, a u misky divou zvěř, která hltá její obsah tak rychle a tak zběsile, že máte pocit, že za chvíli zblajzne i vás? Pak asi nemáte tu správnou misku! Budete se možná divit, ale nejen velikost plemene je pro její výběr určující, ale i materiál či rychlost, s jakou konkrétní pes jí. Hafánek vám pomůže najít to správné řešení. V nabídce máme široký výběr těžkých keramických misek, které jsou velmi oblíbené především proto, že na podlaze nekloužou a pejskovi se z nich pohodlně jí. Samozřejmě i lehčí varianty, jako plastové či nerezové misky jsou dnes již opatřeny protiskluzovým dnem. Pro případ cestování zde najdete také množství skládacích cestovních či silikonových misek a lahví na vodu, pokud vlastníte většího psa, dopřejte mu luxus - stojan s miskami, aby se nemusel k jídlu nepohodlně ohýbat. Pakliže máte doma hltouna, pořiďte mu misku s nepravidelným tvarem dna, zpomalí to jeho krmení a prospěje jeho žaludku.

Přesto pamatujte hlavně na to, že stejně jako vy, by se ani váš pes neměl přežírat. I když mu bude moc chutnat. Proto dbejte na správnou velikost misky. Pro psy do 10 kg se doporučuje miska od 0,2 do 0,5l, pro ty trošku větší od 0,7 do 1l, pro velká plemena pak od 1l výše. Pokud máte doma obřího psa, pořiďte mu misku s objemem větším než 2l.

Ani miska pro psa ovšem nemusí kazit design vašeho bytu, zkrátka si vyberte takovou, která se vám bude líbit a vašemu kamarádovi z ní bude chutnat.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.