Alavis Celadrin pro koně 60g

2 hodnotící uživatelů
  
Značka:
Katalogové číslo: 53779, EAN: 6216294019497, Hmotnost: 0,09 kg

Veterinární přípravek pro léčbu zánětů, artritidy a artrózy koní a při bolesti kloubů, kostí a pojivových tkání. Podává se jako doplněk stravy, účinkuje rychle a efektivně, je na přírodní bázi a napomáhá kloubním tekutinám k vyšší vazkosti a kloubům k lepší pohyblivosti.

Alavis Celadrin pro koně je velmi efektivní přípravek pro léčbu pohybového ústrojí koní, při bolestivé hybnosti a nemocech kloubního aparátu. Celadrin obsahuje účinné látky, které rychle dopraví chondroprotektivní složky do systému buněk kloubních chrupavek /chondrocytů/ a tím je ihned zahájena obnova a regenerace tkání v pohybovém systému. Alavis Celadrin pro koně současně chrání játra, kde se metabolizuje a pak ve formě lipoproteinů míří do léčených buněk. Významně zvyšuje vazkost kloubní tekutiny, lubrikuje klouby a pomáhá tak jejich pružnosti, stabilitě a pevnosti.

Doporučené podávání:

  • koním s osteoartrózou
  • při bolestech zad – tzv. vertebrogenní algický syndrom
  • při zánětech a namožení vazů, šlach i svalů a pro potlačení jejich bolestivosti
  • po úrazech nebo při rekonvalescenci
  • pro odstranění ztuhlých kloubů a pro jejich výrazně lepší hybnost

Výhody přípravku Alavis Celadrin:

  • je bezpečný a snadno vstřebatelný
  • má rychlý nástup účinku
  • má přírodní složení s ověřeným efektem pro snížení bolesti kloubů a jejich kvalitnější pohyblivost
  • ochraňuje játra
  • přináší chondroprotektiva do postižených tkání rychle a efektivně

Složení:

Celadrin – patentem chráněná látka obsahující derivát cetylu a koktejl nasycených i nenasycených mastných kyselin – především kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Tato patentovaná substance spojuje protizánětlivá léčiva ve snadno vstřebatelný preparát a významně potlačuje vznik 5-lipooxigenázy, enzymu, který zapřičiňuje oxidaci a záněty v kloubu. Zánět je následně nejen bolestivý, ale také při něm vznikají volné radikály, které stav zánětu ještě více zhoršují. Celadrin přináší efektivní a maximální vstřebání glukosaminu a ke chrupavce se tak dostane potřebná výživa včas

Obsah účinné látky v 1kg Alavis Celadrin:

Celadrin – 893g, pomocná látka – maltodextrin - 107g

Dávkování:

pro koně o hmotnosti 500kg podávejte první 3 dny 3 odměrky denně do jadrného krmiva nebo melasy. Další dny podávejte po 2 odměrkách denně. Při významných klinických obtížích lze jednorázově zvýšit dávku až na 4 odměrky denně. Po vymizení obtíží podávejte ještě další 3 – 4 dny pro preventivní ochranu. Alavis Celadrin pro koně je vhodné kombinovat s přípravkem Alavis Triple Blend, při společném podávání dosáhnete lepší využití chondroprotektivních látek a ještě bohatší kloubní výživu.

Délka užívání:

není časově omezena, ani při dlouhodobém užívání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší efekty.

Tip pro dlouhodobě zdravé klouby :

Alavis Celandrin a Alavis Triple Blend kombinujte pro koně v tréninkovém programu, sportující a ve vysoké zátěži, neboť společné podávání regeneruje chrupavky, zlepší hybnost kloubů a lubrikaci kloubní tekutiny, regeneruje a relaxuje svalstvo a posiluje šlachy a vazy, které drží celý hybný aparát v kondici. Při dlouhodobém podávání můžete snížit doporučenou denní dávku přípravku Alavis Celadrin pro koně na polovinu a 3 dny před závody opět zvýšit na dobu jednoho týdne.

Balení: 60g

Výrobce: FAVEA, spol. s.r.o., Boženy Němcové 580, Kopřivnice

Veterinární přípravek Alavis Duoflex je schválen ÚSKVBL pod č. 043-13/C a je volně prodejný.

Napište dotaz

Ke zboží „Alavis Celadrin pro koně 60g ještě nikdo nenapsal dotaz. Buďte první!

Možnosti dopravy

Nákupem zboží označeného - DOPRAVA ZDARMA získáte dopravu zdarma pro celý nákup.

 

 

Možnosti plateb

 

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Typy akcí k produktům

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.