Alavis Duoflex pro koně plv 387g

4 hodnotící uživatelů
  
Značka:
Katalogové číslo: 55120, EAN: 6216294019503, Hmotnost: 0,45 kg

Veterinární doplněk stravy koní pro maximální účinek při regeneraci a léčbě pohybového aparátu se silnými protizánětlivými vlastnostmi. Je vhodný při bolestech a pro dlouhodobé podávání.

Alavis Duoflex pro koně je vysoce účinný prostředek k léčbě nemocí kloubů a pohybového systému. Léčí záněty, tlumí bolestivost a regeneruje chrupavky a vazy. Alavis Duoflex je doporučován při artritidě, artróze i zánětech kloubů, neboť zesiluje a současně zvlhčuje buněčné membrány a napomáhá k vláčnosti a elasticitě vazů. Zkvalitňuje synoviální tekutinu, která chrání klouby a podobně jako lubrikant napomáhá kloubní pružnosti a hybnosti.

Doporučené podávání:

  • při bolestech a zánětech pohybového aparátu
  • pro lepší pohyblivost a vyšší vazkost kloubních tekutin
  • jako regenerace chrupavkových částí
  • pro zpomalení až zastavení při progresi onemocnění kloubů
  • jako prevenci i pro prodloužení aktivního věku koní

Složení:

  • Celadrin – patentem chráněná látka obsahující derivát cetylu a koktejl nasycených i nenasycených mastných kyselin – především kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Tato patentovaná substance spojuje protizánětlivá léčiva ve snadno vstřebatelný preparát a významně potlačuje vznik 5-lipooxigenázy, enzymu, který zapřičiňuje oxidaci a záněty v kloubu. Zánět je následně nejen bolestivý, ale také při něm vznikají volné radikály, které stav zánětu ještě více zhoršují. Celadrin přináší efektivní a maximální vstřebání glukosaminu a ke chrupavce se tak dostane potřebná výživa včas
  • glukosamin sulfát je přirozenou součástí chrupavky a kloubní synoviální tekutiny. Dodává chrupavce a kloubu pevnost, odolnost a hybnost a časem či významnějším opotřebením dochází k jeho úbytku. Alavis Duoflex obsahuje dostatečné množství pro léčbu a následné zlepšení zdravotního stavu až ke zpomalení či zastavení potíží.

Obsah účinných látek v 1kg Alavis Duoflex:

Celadrin – 193g, glukosamin sulfát – 542g, pomocná látka – maltodexin

Dávkování:

pro koně o hmotnosti 500kg podávejte 3 odměrky denně do jadrného krmiva nebo melasy. Na přípravek Alavis Duoflex lze navázat podáváním přípravku Alavis Celadrin pro koně.

Délka užívání:

není časově omezena, ani při dlouhodobém užívání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší efekty.

Tip pro dlouhodobě zdravé klouby :

Alavis Duoflex a Alavis MSM kombinujte pro koně s chronickými problémy pohybového systému, neboť společné podávání regeneruje chrupavky, zlepší hybnost kloubů a lubrikaci kloubní tekutiny, regeneruje a relaxuje svalstvo a posiluje šlachy a vazy, které drží celý hybný aparát v kondici.

Balení: 387g

Výrobce: FAVEA, spol. s.r.o., Boženy Němcové 580, Kopřivnice

Veterinární přípravek Alavis Duoflex je schválen ÚSKVBL pod č. 076-13/C a je volně prodejný.

Napište dotaz

Ke zboží „Alavis Duoflex pro koně plv 387g ještě nikdo nenapsal dotaz. Buďte první!

Možnosti dopravy

Nákupem zboží označeného - DOPRAVA ZDARMA získáte dopravu zdarma pro celý nákup.

 

 

Možnosti plateb

 

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Typy akcí k produktům

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.