Animonda

Značka krmiva Animonda již dlouhou dobu soustředí svoji výrobu na paštiky a konzervy pro domácí mazlíčky. Vysoce kvalitní krmivo pro kočky a psy je vždy vyráběno bez umělých barviv a příchutí, ale ze surovin, které jsou vybrané z kvalitních přírodních zdrojů. Vybrané čerstvé přísady jsou připraveny s jemností a pečlivostí, díky čemuž jsou důležité látky ze surovin i po zpracování zachovány. V továrně Animonda platí heslo: Co je napsané na obalu, to platí.

Konzervy pro masožrouty

V našem e-shopu máme rádi kvalitu, a proto jsme si značku krmiva animonda vybrali a dále je doporučujeme. Konzervy pro kočky Animonda obsahují speciální kombinaci antioxidantů, které chrání imunitní systém koček. O tom, že se k výrobě konzerv Animonda přistupuje zodpovědně, svědčí i to, že obsahují minimálně 93% masa. Takovou konzervu vaši kočičí masožrouti jistě ocení.

Paštiky pro kočky Animonda

Mlsné kočky jistě nepohrdnou nadýchanou paštikou Vom Feinsten, s obsahem krůty, hovězího, nebo králíka. Také pejsci si rádi smlsnou na paštikách. Paštiky pro psy Animonda zahrnují kompletní vlhké krmivo, které je složeno z čerstvého masa s vyváženým obsahem minerálních látek. Dopřejte vašemu psovi požitek z jídla.

Konzervy pro psy Animonda 

Konzervy pro psy Animonda se vyznačují vysokým obsahem masa, kde se hranice dostává až k 100%, neobsahují umělá dochucovadla, nebo barviva, která psům nesvědčí, za to obsahují minerální látky a vynikající chuť. Pokud chcete pro svého psa to nejlepší, dopřejte mu kvalitní masové krmivo od značky Animonda. 

Krmení se srdcem a myslí

Krmivo Animonda nese hrdě svoji značku, která pravidelně získává ocenění kvality krmiva. Díky perfektním vstupním surovinám je velmi oblíbené mezi profesionálními chovateli psů a koček.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.