Barking Heads

Krmiva Barking Heads, které v překladu znamenají štěkající hlavy, jsou v našem e-shopu velmi oblíbenou značkou díky svému kvalitnímu složení. Tato značka je vyráběna ve Velké Británii, a to výhradně z místních surovin, bez přídavků dochucovadel a umělých barviv. Do krmiva nejsou přidávány vedlejší suroviny, jako například sója, kukuřice, nebo pšenice, takže je krmivo vhodné i pro zvířata s potravinovou nesnášenlivostí.

Superprémiové krmivo Barking Heads obsahuje dobře stravitelné bílkoviny a kvalitní tuky, které dávají základ pro výrobu energie. Dále obsahuje i kloubní výživu a podporu pro správnou funkci srdce. To vše s nízkým obsahem, nebo zcela bez obilnin.

Krmivo pro psy Barking Heads

 

Populární krmivo pro psy Barking Heads nabízí kvalitní krmivo v hypoalergením provedení, s vysokým podílem masa, či ryb a zachutná i těm nejmlsnějším pejskům. Ne nadarmo jsou některá krmiva označena jako „fusspot“ – pro vybíravé jedlíky. Krmivo pro psy Barking heads prostě přijde k chuti.

Konzervy pro psy Barking Heads

 

Kvalitní konzerva musí obsahovat to nejkvalitnější maso. Vlhké krmivo Barking Heads je vyrobenou metodou Grain Free, tedy bez obilnin, což přispívá k snadnému trávení. Navíc se u nové řady navýšil poměr masa, kdy nově kozervy pro psy Barking Heads obsahují více než 85% masa.

 

Britská krmiva Barking Heads jsou prostě skvělou volbou při výběru krmiva pro vaše pejsky. Kvalitní vybrané suroviny ve vyváženém poměru, kvalitní a jasně deklarované tuky, nízký obsah škrobů a s obsahem zeleniny a kloubní výživy s glukosaminem. To vše jsou fakta, díky kterým by jste značku Barking Heads měli jistě vyzkoušet.

 

  

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.