Bosch Cat Sanabelle Adult pštros 2kg

0 hodnotící uživatelů
  
Značka:
Katalogové číslo: 50207, EAN: 4015598007603, Hmotnost: 2,00 kg, Expirace: 17.12. 2024

Kompletní, perfektně vyvážené krmivo pro dospělé kočky. S výtečným pštrosím masem, které je skvělý zdroj bílkovin. Vyvážený obsah minerálních látek, stopových prvků a vitamínů jsou základem pro radost ze života kočky.

Bosch Cat Sanabelle Adult Pštros je kompletní krmivo určeno pro kočky od 1 roku, obzvlášť pro kočky žijící v domácnosti (Indoor), s lahodným pštrosím masem. Je snadno stravitelné a chutné, odpovídá nárokům dospělých koček a především těch, které žijí převážně v bytě. Vyvážený obsah minerálních látek, stopových prvků a vitamínů jsou základem pro radost ze života kočky a její vitalitu. Podporuje také přirozenou obranyschopnost organismu.

Složení:  

Čerstvé drůbeží maso (min. 20 %) , kukuřice, ječmen, drůbeží masová moučka, živočišný tuk, játra (dehydrovaná), pštrosí moučka (min. 4 %), škvarky (dehydrované), sušená vejce , řepné řízky, celulózová vlákna, lněné semínko, rybí tuk, kvasnice (sušené), brusinky (sušené) , borůvky (sušené), moučka z mušlí, čekanka, měsíček lékařský (sušený), extrakt z juky.

Analytické složky:  

Proteiny 32,00 %, obsah tuku 16,00 %, hrubá vláknina 3,00 %, surový popel 6,50 %, vápník 1,20 %, fosfor 1,10 %, magnézium 0,07 %.

Napište dotaz

Ke zboží „Bosch Cat Sanabelle Adult pštros 2kg ještě nikdo nenapsal dotaz. Buďte první!

Možnosti dopravy

Nákupem zboží označeného - DOPRAVA ZDARMA získáte dopravu zdarma pro celý nákup.

 

 

Možnosti plateb

 

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Typy akcí k produktům

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.