Dejte sbohem parazitům

Duben je na hafánkovi ve znamení antiparazitik. Jelikož je tu období, kdy jsou naši mazlíčci aktivně vystaveni vnějším parazitům, rozhodli jsme se zlevnit několik TOP antiparazitických výrobků. Které to budou?

Antiparazitické obojky pro psy v akci

 

Antiparazitické obojky pro psy a kočky jsou stále více populární. Stačí je pouze nasadit a na několik měsíců máte vyřešenou ochranu vašeho pejska, či kočky. Nejznámější značkou, která se na obojky specializuje a jistě ji znáte z TV reklam, je Foresto. Obojky Foresto jsou mimochodem držitelem ocenění produkt roku od Heuréky. Foresto nyní ke všem obojkům přidává svítící přívesek na obojek zdarmaVýrazně levnější variantou ochrany proti klíšťatům a blechám, je repelentní obojek Francodex, který je nyní navíc o 25% levnější.

Obojky Foresto  Obojky Francodex pro psy Obojky Francodex pro kočky

 

 

Antiparazitické roztoky pro psy

Pro naše psí miláčky máme připraveno hned několik roztoků/kapek, za zvýhodněnou cenu. Antiparazitikum Efipro Duo Dog poskytuje dvojí ochranu proti blechám a klíšťatům, které nabízíme v naší dubnové akci 1+1 zdarma.

Roztoky Efipro Duo Dog  Roztoky Efipro Duo Cat

Francodex pipeta repelentní

Pokud Efipro Duo není vaší oblíbenou značkou, máme pro vás náhradu. Od výrobce Francodex máme všechny repelentní pipety pro tento měsíc zlevněny o 25%.

Francodex pipeta pro psy   Francodex pipeta pro kočky

 

                   

Antiparazitika na prostředí

Produkty od populární značky Bioveta nemusíme příliš představovat. Postřikové antiparazitické prostředky na prostředí, jsou vhodné pro desinfekci domácností, ale také prodejen, či výstavních ploch. Na řadu Bioveta Bio Kill platí v měsíci dubnu sleva 20%.

Bioveta Bio Kill

 

Pokud už máte svého mazlíčka chráněného proti klíšťatům i blechám, můžete využít speciální slevu na oblíbené hrabla Furminátor, se kterými dokonale vyčešete uvolněné chlupy. I když budete svého pejska či kočičku mít chráněného proti klíšťatům, ale přeci jen nějaké klíště najdete, jistě oceníte jeho snadné odstranění. Kleště na klíšťata jsou levnou a účinnou pomůckou k jeho odstranění.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.