Flexi

Vodítka pro psy, jednoduchý vynález, který využívají milióny páníčků po celém světě.  Již od roku 1973, kdy započala výroba prvních samonavíjecích vodítek v malé firmě s názvem Flexi, bylo jasné, že tento výrobek dobude svět. A tak se i stalo.

Společnost Flexi soustředí svoji výrobu na samonavíjecí vodítka, které vyrábí v několika řadách a barevných provedeních, které jsou rozděleny dle plemen psích mazlíčků. Samozřejmostí jsou doplňky, které páníčci potřebují pro bezpečné procházky se svými mazlíčky.

Samonavíjecí vodítka pro psy

Samonavíjecí vodítka pro psy Flexi jsou velmi složité výrobky, na jejichž kvalitu se kladou ty nejvyšší nároky. Denně procházejí miliony vodítek testováním, na jehož konci jsou vždy spokojení pejsci. Každé vodítko je sestavováno ručně a podléhá různým kontrolám kvality, před tím, než dojde k jeho zabalení a rozeslání do obchodů.

Ať už máte malého pejska, nebo je to pořádný macek, v našem e-shopu naleznete velké množství flexi vodítek v barevných kombinacích, ze kterých si vybere každý.

Kvalita na prvním místě. V roce 2010 byla značka Flexi oceněna „Brand of the Century“, nebo ocenění „Product od the Year“ pro produkt flexi Neon.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.