Frontline Spot On Dog L (20-40kg) 1x2,68ml

1 hodnotící uživatelů
  
Značka:
Katalogové číslo: 34648, EAN: 3661103027973, Hmotnost: 0,01 kg, Expirace: 30.9. 2024

Značkový antiparazitární roztok pro aplikaci na kůži. K ochraně psů před napadením blechami, klíšťaty. Pozorně čtěte návod k použití.

Frontline Spot On pro velké psy k léčbě a prevenci napadení blechami, klíšťaty, léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD), prevence a léčba napadení všenkami u psů.

Složení: 

Fipronilum 0,268g, Butylhydroxyanisolum 0,536 mg Butylhydroxytoluenum 0,268 mg, Ethanolum 0,268 ml Excipient qsp 2,68 ml.

Dávkování a způsob použití: Vzhledem k absenci studií týkajících se bezpečnosti přípravku je minimální interval mezi aplikacemi 4 týdny.

Dávkování Frontline Spot on pro psy: Jedna pipeta 0.67 ml (S) pro psa o hmotnosti do 10 kg, jedna pipeta 1.34 ml (M) pro středně velkého psa vážícího nad 10 kg a do 20 kg, jedna pipeta 2.68 ml (L) pro velkého psa vážícího nad 20 kg a do 40 kg, jedna pipeta 4.02 ml (XL) pro velkého psa vážícího nad 40 kg, jedna pipeta 4.02 ml a jedna pipeta vhodné menší velikosti pro psy vážící nad 60 kg Takto zajistíte minimální doporučenou dávku fipronilu 6.7 mg/kg.

Držte pipetu kolmo vzhůru a odlomte hrot. Rozhrňte srst zvířete v oblasti kohoutku před lopatkami tak, že je viditelná kůže. Přiložte hrot pipety na kůži a několikrát stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě. Měsíční léčba se doporučuje v případě vysokého rizika opakovaného napadení blechami, pokud je pes alergický na bleší kousnutí, v případě nutnosti kontroly napadení klíšťaty nebo při častém koupání psa za použití hypoalergenních nebo zvláčňujících šamponů. V oblastech, kde nehrozí vážné napadení blechami a klíšťaty, Frontline® Spot On Dogs může být aplikován každé dva až tři měsíce.

Kontraindikace: Vzhledem k absenci údajů o použití přípravků neaplikujte štěňatům mladším 8 týdnů a/nebo vážícím méně než 2 kg. Neaplikujte nemocným zvířatům (celkové onemocnění, horečka) nebo zvířatům v rekonvalescenci. Nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu. Tento přípravek je určen pro psy. Nepoužívejte u koček, aplikace může vést k předávkování.

Nežádoucí účinky: Pokud dojde k olíznutí, může se objevit krátkodobá hypersalivace způsobená charakterem vehikula. V rámci velmi vzácných nežádoucích účinků byly po použití zaznamenány přechodné kožní reakce v místě aplikace (vyblednutí a vypadávání srsti, svědění, zarudnutí kůže) a celkové svědění nebo vypadávání srsti. Výjimečně byly zaznamenány hypersalivace, reversibilní neurologické symptomy (hyperesthesie, deprese, nervozita), zvracení nebo dýchací problémy. Varujte se předávkování.

Napište dotaz

Ke zboží „Frontline Spot On Dog L (20-40kg) 1x2,68ml ještě nikdo nenapsal dotaz. Buďte první!

Možnosti dopravy

Nákupem zboží označeného - DOPRAVA ZDARMA získáte dopravu zdarma pro celý nákup.

 

 

Možnosti plateb

 

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Typy akcí k produktům

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.