Psí granule

Granule pro psy jsou hlavní složkou krmiva většiny pejsků. Při výběru vhodných granulí je dobré znát věk psa, jeho velikost a případně složky potravy, na které je alergický, nebo mu nesedí. Na základě těchto informací lze v e-shopu Hafanek.cz snadno najít ty nejvhodnější granule pro vašeho psího miláčka.

Výběr granulí dle věku psa

Pokud vybíráte gralule pro psa na základě věku, můžete psí granule filtrovat na základě našeho věkového rozdělení -  tedy : puppy (do 1 roku), junior (do 2 let) , adult (1-7 let), nebo senior (nad 7 let).

Velikost psa při výběru granulí

I velikost psa hraje roli při výběru vhodné granulové směsy. Jednotliví výrobci přizpůsobují velikosti granulí tak, aby se jednotlivé granulky snáze trávili v těle psů. Pro vhodné určení velikosti psů využíváme k orientaci jejich váhu. Jednotlivé velikosti pak vypadají takto. Velikosti plemene: Malá (do 10 kg), Střední (10-25kg) a Velká (nad 25 kg).

Je váš pes alergický, má specifické potřeby ? Pořiďte mu speciální krmivo

Pokud Váš pes trpí na alergie, jistě neuděláte chybu, když mu vyberete hypoalergení granule pro citlivé zažívání, nebo bezobilné krmivo pro psa. Samozřejmě myslíme i na další problémy, které mohou psy trápit, proto máme v nabídce granule pro citlivou kůži, podporou kloubů, kojící, psi s nadváhou či veterinární diety pro psy.

Pokud si s výběrem nevíte rady, kontaktujte nás na veterinar@hafanek.cz

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.