Hill's

V roce 1929 otevřel DR. Mark Morris nemocnici pro zvířata ve městě Edison ( New Jersey), která byla teprve druhou nemocnicí pro zvířata na světě. V té době ani on sám nevědět, že stojí na počátku značky, jako je Hill´s.

Krmiva Hill´s jsou vyvíjena veterináři, kteří je sami používají pro výkon své práce. Krmiva pro mazlíčky Hill´s poskytují kompletní sadu 50 živin, které splňují specifické potřeby mazlíčků, dle jejich etapy života, nebo aktuálních potřeb. Každá složka v potravě, je zkoumána mikrobiologickými a chemickými testy i analýzami na přítomnost cizích látek, aby se zcela vyloučila jejich přítomnost. Samotné pytle s krmivem jsou skenovány i těsně před distribucí, aby se vyloučila přítomnost koků, nebo jiných nechtěných látek.

Kvalitní strava pro psy

Pokud chcete svému čtyřnohému kamarádovi dopřát kvalitní stravu, zkuste granule pro psy Hill´s, které obsahují přesnou dávku vitamínů a živin, které váš hafánek potřebuje pro každý den.

Pokud vašeho psa zastihnou zdravotní problémy, průjmy a další nepříjemné stavy, je dobré navštívit veterináře. Většina z nich vám pro dobu rekonvalescence doporučí veterinární diety Hill´s, které jistě brzy uleví od daných problémů.

Každý pes je tak trochu mlsoun, pro uspokojení jeho mlsných choutků, můžete využít i zdravé pamlsky a konzervy.  Konzervy pro psy Hill´s nabízejí plnohodnotné vlhké krmivo, plné antioxidantůrostlinné vlákniny a L- karnitin, což bude nejen prospěšné pro trávení pejska, ale i chutné, za což vás svou láskou jistě ocení.

I kočky potřebují dobrou stravu

Značka Hill´s je léty i chovateli dobře prověřena. Proto pokud hledáte zcela nezávadnou stravu pro svoji kočičku, pak je krmivo Hill ´s to pravé. Granule pro kočky Hill´s poskytují plnohodnotnou stravu pro denní příjem kočky. Vyvážená strava zasytí i tu nejhladovější kočku, přitom hlídá její hmotnost.

Pokud kombinujete granulovanou a vlhkou stravu vaší kočky, je dobré zachovat jednotu při výrobci. Kapsičky pro kočky hill´s mohou doplnit denní příjem stravy pro kočky, nebo jej zcela pokrýt.

Jsou případy, kdy vaši kočku postihnou průjmy, nebo je po nutném zákroku od lékaře odkázána na dietní stravu. Pro tyto případy je vhodné využít speciální řadu krmiva. Veterinární diety pro kočky Hill´s poskytují cílenou stravu při zdravotních problémech. Dietní stravu by vždy měl doporučit veterinář. I zkušený chovatel nemusí rozpoznat příznaky problémů.

Značka Hill´s využívá pro svou výrobu jednotlivé ingredience od dodavatelů, kteří splňují nejpřísnější měřítka na suroviny. Jen díky tomu můžou nabídnout kvalitu, která je synonymem značky Hill´s.

 
0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.