Hurtta

Značka Hurtta pochází z dalekého severu – Finska a její vznik je spojen s potřebou chránit vlastní psy proti chladným podmínkám. Firma se původně zabývala textilní výrobou, ale směr výroby oblečení pro psy je zcela pohltil. Dnes se Hurtta pyšní již více než 20ti letou historií a miliónem spokojených zákazníků.

Oblečky pro psy Hurtta

Mezi pejskaři jsou oblečky Hurtta velmi oblíbené pro svoji kvalitu, ale i precizní střihy, které dávají psům dostatek pohybu při jejich nošení. Oblečky pro psy Hurtta využívají nejen majitelé krátkosrstých plemen, jako ochranu před prochladnutím, ale i těch dlouhosrstých, jako ochranu v deštivém počasí.

Obojky pro psy Hurtta

Pes by se bez obojku obešel, ale pro vás, jako majitele je nutností. Bez vodítka si můžete vykoledovat zbytečnou pokutu, či jiné nepříjemnosti. Obojky pro psy Hurtta jsou velmi důmyslně vyrobené. Obsahují refexní prvky, díky kterým bude váš pes dobře viditelný i v šeru, či horším počasí. Úprava velikosti, či jeho uchycení zvládne každý chovatel raz, dva.

Postroje pro psy Hurtta

Pro ty pejsky, kteří nemají rádi obojky, rádi tahají své páníčky, nebo jsou na obojky malincí, existuje alternativa v podobě postrojů. Postroje pro psy Hurtta umožňují dokonalé uchycení psa, které mu však nijak nebrání v jeho pohybu, ani při silném tažení. Obepnutím těla psa díky postroji získáte dokonalou kontrolu proti vytrhnutí a získáte také klid, že při přitahování pejska nebudete škrtit.

Vodítka pro psy Hurtta

Není vodítko, jako vodítko. Zatímco někteří majitelé pejsků využívají krátkých a pevných lan při venčení svého mazlíčka, jiní raději volí samonavíjecí vodítka, díky kterým umožníte delší výběh pejska s vlastní kontrolou. Vodítka pro psy Hurtta nabízejí více variant vodítek, které navíc opatřují příjemnou rukojetí a reflexními prvky, které v šeru nepřehlédnete.

Botičky pro psy Hurtta

Při silných mrazech velmi trpí tlapky všech pejsků, nejen kvůli vysychání, ale také díky solení chodníků a silnic. Tyto faktory mohou nepříjemně poškodit jemné lůžka na tlapkách. Jako prevence proti poškození, ale i jako součást léčby tlapek, doporučujeme využívat botičky pro psy Hurtta, které jsou vyrobeny z měkkého a pružného materiálu, který chrání tlapky pejsků proti prodření i prochladnutí.

Háraci kalhoty Hurtta

Hárací kalhoty Hurtta  jsou hygienické kalhotky pro feny určeny k použití v interiéru, když fena hárá. Tyto kalhotky jsou pohodlné, dobře padnou a chrání povrch a textilie před skvrnami. Kalhotky jsou vyrobeny z pružných a měkkých materiálů, které se dobře přizpůsobí tvaru těla mazlíčka. Snadno se oblékají, díky sponě a nastavitelnému pružnému pásku

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.