Nový startovací balíček pro psy od Calibry

Chystáte se na pořízení štěněte? Pak pro vás máme tip. Calibra představuje nový startovací balíček, který je určen pro vaše první krůčky při pořízení hafánka.

Koupit 

Při nákupu 3 Kg balení granulí Calibra Starter & puppy rozdáváme jako dárek originální přívěsek na klíče Calibra a informační knížku Cesta Štěněte, která vás provede prvními dny s vaším novým čtyřnohým kamarádem.

Koupit

Samotný startovací balíček pro štěňata obsahuje superprémiové krmivo Calibra Starter & puppy/ Lamb & Rice, které po rozbalení můžete přesypat do plechového barelu Calibra. Pro přesné dávkování granulí dostanete v sadě odměrku s označenou gramáží dle potřeb pejska. Informační brožura Cesta štěněte je samozřejmě v tomto balení také obsažena. Každé štěně vesele objevuje svět a tak se často umaže, či namočí. Proto je ve startovacím balíčku zahrnut i ručník Calibra, který bude vždy vyhrazen jen pro potřeby vašeho kamaráda.

 

                                     Koupit                                                                   Koupit

Jednotlivé prvky sady jsou možné k zakoupení i samostatně. Pokud tedy budete chtít plechový box, nebo třeba víčko na konzervy pro psy, v našem e-shopu je jistě naleznete.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.