Pamlsky pro psy

Co je dobré, nemusí ještě nutně znamenat, že je taky nezdravé. Nezapomínejte na to, že nejen kočky mají mlsné jazýčky. Dopřejte svému pejskovi jednou něco navíc. Obzvlášť když vás poslouchá na slovo, sedí, když má sedět, leží, když má ležet a když řeknete, podává ukázněně pac. Takový pes je tvor inteligentní a moc dobře rozlišuje, co je odměna, a co trest. Lepší než kousek šunky, co upadne od stolu, či zbytky od oběda, je ale přece jen vybrat něco, co je určené přesně pro zvířecí organismus. Vám by se taky nelíbilo, kdyby vás někdo krmil granulemi, no ne?

Náš Hafánek nabídne tomu vašemu hafánkovi spoustu dobrot. Ať už jsou to suché piškoty či bisquity, které můžete nosit po kapsách a odměňovat jimi při výcviku, žvýkací dentální pamlsky, či pamlsky z buvolí kůže, jimiž psa nejen zabavíte na delší dobu, zároveň ale také dbáte o jeho žvýkací svalstvo, zuby a svěží dech. Můžete si vybrat i šťavnaté masové pamlsky, z kuřecího, jehněčího či hovězího masa, sušené pamlsky vyrobené na přírodní bázi bez chemických přísad nebo psí salámy a masové tyčinky. Pokud váš pes "ujíždí" na sladkém, můžete mu pořídit i čokoládu pro psy, která pro něj narozdíl od té normální není toxická a neohrozí ho na životě.

Pochoutky bez obilovin, tzv. holistické pochoutky, se zase vyznačují svou vysokou stravitelností, můžou obsahovat kuře, jehně nebo lososa. Stejně jako krmiva jsou i pamlsky dostupné od kvalitních výrobců, jako jsou Brit, Canvit, Orijen či Trixie. Pamlsky seženete v různých tvarech i velikostech. Vyberte si kostičky, plátky, tyčinky nebo bonbony, velké či malé, sladké či slané a sledujte, jak se váš pes bude blaženě olizovat až za ušima.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.