Pelíšky pro kočky

Dobře si vybrat a pak už se jen zachumlat a celý večer snít. Kočky prostě mají takový plán, ale volbu pelíšku za ně musíte udělat vy sami. Zavděčit se náročným kočičím požadavkům není snadné, nicméně pokud se to podaří, dostanete patřičnou odměnu. Poděkování pohledem, vrnění, které uzdravuje nejen přetažený kloubní aparát a mnoho dalšího, co umí snad opravdu jen kočičí nájemníci. Nakonec, nespí snad dospělá kočka asi šestnáct hodin denně a koťátko ještě asi o čtyři více? Už to je důvod k zamyšlení, když pořizujete prostorný a pohodlný pelíšek pro všechny své čtyřnohé miláčky!

Pelíšky pro kočky levně

Určitě nemusíte vynakládat značné prostředky, své kočičce se zavděčíte nikoliv značkou, ale hlavně pohodlím a měkkým pelíškem přesně na míru. Prohlédněte si proto hlavně materiál a rozměry, možná vycházejte i z toho, jaký typ a velikost pelíšku měla vaše kočka ráda dříve. Pokud jde o kotě, každá volba je ta správná, snadno se totiž přizpůsobí každému modelu na trhu. Na barvě ani tolik nezáleží, snad jen v tom ohledu, aby vám dobře ladila se zbytkem interiéru – zvláště, pokud žijete v malém bytě, bude na kočičí pelech vidět skutečně odevšad. Ale když bude ležet v pelíšku nějaký ten lenivý kocour, snad se drobné nedostatky na sladění vybavení bytu dají odpustit? Kocour, to je totiž estetická dokonalost sama o sobě! A nezapomeňte ho zabavit, hračky pro kočky jsou nutností!

Luxusní pelíšky pro kočky

Pohodlí je až na prvním místě, však to přeci známe ze svých ložnic. A jestli jsou lidé zvyklí na komfort, jak potom máme okomentovat průměrné kočičí požadavky? Pravda, kočky se sice nezeptáte, protože kočičím slovům lidé nerozumějí, ale o nárocích svého mazlíčka určitě víte víc než dost. Nebude to přeci váš první pelíšek? Pokud berete domů malé kotě, určitě vezme zavděk jakýmkoliv místečkem, kde se může stulit a zapomenout na stres ze stěhování, to je přeci jisté! Jak jsme si již řekli, den průměrného koťátka je jen jedna šestina bdění a pět šestin spánku. Vyspí se sice všude, ale copak bychom mohli tak roztomilému zvířeti nepořídit ten nejlepší pelíšek, který najdeme v obchodech?

Hračky pro kočky, to je také důležitá položka, když si pořizujete nové kotě do domu. Přes den jste v práci, i kdybyste měli kočky dvě, samy se zabaví jen po určitou dobu. Určitě je nutné pořídit pár hraček pro každou příležitost, i kdyby to byl pro začátek třeba jen míček plněný kočičí šantou. Postupem času může jít třeba o plyšovou myšku nebo hračku z kategorie těch, které tříbí rozvíjející se kočičí intelekt. Vlastně taková škola hrou, chtělo by se říci!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.