Purina

V roce 1904 založil William H. Danforth dnes již populární značku krmiv Purina.  Dnes se značka Purina může opřít o tři zavedené společnoti, které se zabývají péčí o domácí mazlíčky : Purina, Spillers a Friskies. Hlavním cílem značky Purina je vytvářet vyvážená krmiva, díky nimž budou vaši mazlíčci spokojení a zdraví.

Složení krmiv Purina

Asi každého chovatele zajímá, co se skrývá ve stravě, kterou pro svého mazlíčka pořizuje. Krmivo značky Purina obsahuje suroviny živočišného původu, jako jsou: kuřecí, hovězí, jehněčí a rybí maso, zeleninu, obiloviny a vitamíny.

Co se vyrábí pod značkou Purina

Purina veterinary diets – terapeutická krmiva Purina, jsou specifickým suchým i vlhkým krmivem, nabízející širokou škálu receptur, která uspokojí zdravotní nároky koček a psů trpících konkrétními chorobami. Specializované krmivo je vždy nutné konzultovat s veterinářem. V našem e-shopu máme prolínající skupinu veterinárních diet a krmiva je krmivo pro kočky Purina.

Krmiva pro psy Pro PlanSuperprémiová krmiva Pro plan nabízejí vysoké množství živin, které odpovídají nutričním potřebám psů. Pro Plan Optinutrition je označení krmiva, se speciální recepturou. Tyto krmiva dělíme na:

OptiBalance – pro podporu celkového zdraví a špičkovou kondici psů

OptiStart – pro posílení imunity štěňat

OptiAge – pro zlepšení mozkových funkcí a vyšší úrovneň aktivity u starších psů

OptiDerma – speciální kombinace živin pro zdravou kůži a krásnou srst

OptiDigest – s prebiotiky pro posílení rovnováhy střevní mikroflóry a citlivé trávení

AdVenturos – jsou speciální pamlsky pro psy v různých texturách a příchutích, která vašim mazlíčkům zachutnají

DogChow – speciální krmivo pro psy rozdělené dle věkových kategorií, plemen psů, nebo způsobu života.

Friskies – nabízejí 100% vyvážené krmivo

Taktéž v naší nabídce naleznete krmivo pro kočky Pro plan.

Felix – kapsičky Felix obsahují chutné a výživné kousky masa v želé, které kočky milují. Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají vyváženou kombinaci minerálních látek a vitamínů.

Purina One – suchá krmiva pro kočky purina one obsahují směs zvanou BIFENSIS, která má blahodárný vliv na zdraví kočky. Působí již ve střevech, čímž zlepšuje imunitu kočky.

Gurmet kapsičky a konzervy Gourmet jsou děleny do tří skupin Gourmet gold, Gourmet perle a Gourmet A La Carte .

Felix snacks – křupavé pamlsky pro kočky Felix dostanou i tu nejmlsnější kočku. V každém balení naleznete směs barev, chutí a tvarů, které vaši kočku nejen potěší, ale i zabaví.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.