Taste of the Wild

Krmivo pro psy Taste of Wild je superprémiové holistické krmivo vyráběné v USA. Každoročně se objevuje v seznamu TOP DRY FOODS prestižního amerického kynlogického časopisu Whole Dog Journal. Krmiva, která se na tomto seznamu objeví, projdou těžkými testy a jsou označena jako kvalitní a bezpečná. 

Krmiva Taste of Wild jsou bez obsahu obilovin (pšenice, kukuřice, sója), neobsahují žádná dochucovadla či barviva. Jak už napovídá název, základní myšlenkou výrobců je vnímat psy jako šelmy, jako divoká zvířata. Takového divokého vlka, žijícího v přírodě, jednoznačně nadchne, když na oběd ucítí vůni pečeného divočáka, bizona, jelena, jehněte nebo uzeného lososa.

A tohle všechno můžete dneska ve formě granulí střední velikosti jednoduše nasypat tomu vašemu chlupáčovi do misky. Pochutnají si štěňata, dospělí psi i senioři. Pořiďte vašemu pejskovi kvalitní maso ochucené bylinkami, rajčaty nebo malinami, a uvidíte, že se bude olizovat až za ušima. Granule pro psi Taste of Wild tvoří vyváženou stravu, kterou si váš psí miláček jistě zamiluje.

Pokud je ve vašem domě i další "šelma" v těle kočky, také jistě nepohrdne kvalitní stravou. Granule pro kočky Taste of Wild podporují trávení, neobsahují obiloviny a chutnají prostě skvěle. I domácí kočička si zalouží hodnotnou stravu.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.