TOP 5 krmiv pro kočky

Oblíbená kočičí krmiva? Samozřejmě, našla by se jich celá řada. Léty prověřené značky, se kterými mají chovatelé vynikající zkušenosti, jsou na trhu neustále – nemění jména, jen přinášejí inovovaný sortiment, diskutují s předními veterináři a dalšími odborníky, jak své produkty co nejvíce vylepšit.

Samozřejmě, existují supermarketová krmiva a pak také ta, která byste měli nabízet svým kočkám v jejich vlastním zájmu. Mezi nimi je zapotřebí pečlivě rozlišovat. Druhá varianta je totiž snadno stravitelná a nabídne i lahodnou chuť, vysoký podíl masa a kvalitních surovin, žádnou levnou pšenici nebo umělá aromata. Pojďme se proto podívat na TOP 5 krmiv podle prodejnosti na českém trhu…

Brit Care Cat Missy for Sterilised

Kastrované kočky zajásají, protože právě pro ně je určeno toto krmivo, které jim doslova pohladí zažívání. Recenze nakonec hovoří za vše, prakticky všichni uživatelé jsou velmi spokojení a nakonec, poměr ceny a výkonu je naprosto ideální i pro domácnosti, jež nemohou každý měsíc vynakládat tisíce korun jen za zvířecí miláčky. Kuře, krocan, sušená jablíčka a lososový olej, to je ideální složení pro prvotřídní zažívání, lesklou srst a zdravé močové ústrojí.

Zobrazit více

Royal Canin Sterilised

Jak už napovídá název, tohle je krmivo určené hlavně pro kočičí krále a královny. Vyvážený poměr živin, kvalitní bílkoviny, rostlinná vláknina a na prvním místě maso. To jsou nakonec poznávací znamení každého kvalitního krmiva, když se k tomu přidají kvasnice nebo rybí tuk, máte tu přírodní recept pro krásnou a lesklou srst.

Zobrazit více

Brit Premium Cat Sterilised

Krmivo, které není na trhu zrovna moc dlouho, ale má své výsledky. Mnoho chovatelů Brit doporučuje, nabízí totiž ideální poměr ceny a výživové hodnoty, která je příznivá i pro ty, kteří mají trochu hlouběji do kapsy. Značku Brit asi netřeba dlouze představovat, řekněme si snad jen, že hlavní složkou je kuře, rýže, kuřecí tuk a také vnitřnosti (játra) s trochou lososového oleje. Bylinky nebo sušená pampeliška pro lepší trávení také nechybí.

Zobrazit více

Taste of the Wild Rocky Mtn Feline

Kočičí pochoutka, na jejímž obalu je horská puma. Ano, příchuť divočiny, i tak by se dalo volně přeložit pojmenování těchto granulí. A nebyla snad kočka původem divoké zvíře? Skvělé reference mluví za vše, je tu třeba uzený losos, kuřecí tuk nebo vnitřnosti, rybí moučka, ale i rajčata nebo borůvky, neboť kočičí strava by měla být komplexní.

Zobrazit více

Carnilove Cat Lamb and Wild Boar Adult Sterilised

Krmivo z jehněčího a divočáka, to je pro kočky učiněná lahůdka. Masová moučka, kuřecí tuk, ale i lněné semínko, cizrna nebo kořen z čekanky, to vše pro lepší trávení. Přirozená potrava koček, domácích šelmiček s původem v divočině. To hlavní, co nesmí chybět na kočičím talíři, jsou přeci kvalitní a snadno stravitelné živočišné bílkoviny!

Zobrazit více

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.