Vitakraft

Značka Vitakraft pochází z malé vesnice Heiligenrode, která se nachází blízko Brém v Německu. Její historie čítá již více než 180 let, kdy značka vznikla jako malá výroba drobného zemědělce a maloobchodníka. Dnes je již značka v podvědomí a její zastoupení je ve více než 19 zemích světa.

 

Sortiment značky Vitakraft je velice obsáhlý. V nabídce je více než 2500 druhů výrobků, které zahrnují krmiva, zdravé pamlsky a pomůcky pro péči a hygienu domácích zvířat.

Krmivo pro ptáky Vitakraft

Kvalitní ptačí zob nejsou jen obiloviny. Speciální krmné tyčinky pro chovné ptactvo zaručí kompletní dávko vhodného krmiva pro ptáky. Je vaše andulka smutná, s tyčinkou pro andulky už nebude. Krmivo pro ptáky Vitakraft je připravováno tak, aby simulovalo dobývání potravy v přírodě. Postaráte se tak o zábavu i kvalitní přísun vitamínů.

Pamlsky pro kočky Vitakraft

Kočky mají mlsné jazýčky a nejednou si svoji přízeň nechají pamlsky koupit. Pro tyto případy máme v našem e-shopu pamlsky pro kočky Vitakraft, díky kterým vás budou kočky milovat. Ať už zvolíte lahodné kočičí tyčinky, nebo chutné svačinky, neuděláte chybu.

Konzervy pro kočky Vitakraft

Konzervy pro kočky Vitakraft jsou velmi často známé pod názvem Poésie. Šlehaná pěna uvnitř balení zmizí během chvilky. Jak už název vypovídá, tyto paštičky jsou prostě jedna báseň.

Pamlsky pro psy Vitakraft

Každý pejsek si zaslouží odměnu, ať už při výcviku, poslušnost při vycházce, nebo jako zpříjemnění dne. Pro hodné i zlobivé, dospělé i štěňata, zkrátka pro všechny pejsky máme v našem e-shopu chutné pamlsky pro psy Vitakraft.  Je jen na páničkovi, jakou odměnu zvolí, jestli to budou chutné dropsy, nebo šťavnaté masové tyčinky.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.