Antiparazitní obojky pro kočky

Zvláště u venkovských koček je to problém, ale pokud berete svého mourka třeba na chatu, hrozí nebezpečí parazitů také. Klíště si vybírá podle přesně stanoveného klíče, jedná pudově a na kočičí chlupy se snadno přichytí. Potíže hrozí i s parazity ve střevě, kteří mohou potenciálně i ohrozit zdraví kočky. Právě kvůli nim se musí pravidelně odčervovat, u koček žijících na venkově a pojídajících ještěrky, ptáky a myši, se běžně doporučuje i pět nebo šest dávek ročně. Panelákové kočce stačí dvě tablety do roka, za předpokladu, že nejí syrové maso a vždy jí dáte do misky konzervu pro kočky nebo povařené a velmi chutné kuřecí masíčko.

Beaphar obojek pro kočky

Když nasadíte kočce obojek, sice nebude tak docela šťastná, ale během období, kdy útočí v křoviskách a vysoké trávě v okolí domu desítky a stovky klíšťat, se bude jednat o velice účinný protiúder. Beaphar obojek pro kočky samozřejmě ochrání i proti blechám, a to už i malá koťata, která na ně mohou být hodně náchylná. Protože obsahuje jen přírodní složky, jako je máta, extrakt z citronu nebo eukalyptový olej, nehrozí alergická reakce. Ochrana, která je prostě neproniknutelná – a přímo z lůna přírody, co si ještě přát více? Cena rozhodně není tak vysoko, abyste si obojek pro kočku nemohli dovolit. A to už jen proto, že bude fungovat přinejmenším několik týdnů a nedá se říct, že by kočkám nevoněl, spíš naopak. Pro lidi to platí také!

Pokud se někde obojek zahákne, rozhodně kočku neuvězní. Nemusíte se bát, v případě, že se zachytí o plot nebo jinou překážku, roztrhne se. Samozřejmě musíte brát na zřetel, aby se kočce celé jaro a léto nosil pohodlně, takže nechejte mezi kočičím krkem a obojkem místo zhruba na dva prsty. Obojek pro kočky je také zcela samozřejmě voděodolný. Život bez blech a klíšťat samozřejmě existuje, jen tomu musíte trochu pomoci. Samozřejmě, na balkoně panelákového bytu s těmito parazity kočka do styku asi jen tak nepřijde, ale když žijete na periferii města nebo třeba i na venkově a pouštíte micku ven?

Antiparazitika pro koťata

Péče se nesmí podcenit ani u těch nejmenších! Tuto okřídlenou větu sice mnohdy slyšíme, když se mluví o dětech – ale koťátka nejsou nic jiného než kočičí děti, které jsme vlastně úspěšně adoptovali. Nejde jen o stravovací návyky a kvalitní obsah misky, dostatek vody, občas trochu tvarohu nebo lososového olejeKotě potřebuje pravidelně odčervovat, v principu pak mnohem častěji než dospělá kočka. Rozhodně není radno tuto péči podcenit, vrátí se nám v podobě spokojenosti kočičí i lidské. Mít doma blechy nikdo nechce, ale kočka, kterou trápí příliš mnoho parazitů, je potenciálním bacilonosičem, takže jde i o vaše zdraví!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.