Konzervy pro kočky

Konzervy pro kočky jsou hodnotným doplňkem stravy většiny koček. Mnozí chovatelé dokonce nahrazuji granule pro kočky konzervami a tak jsou hlavní složkou potravy koček. Kvalitní konzervy pro kočky jsou výborným zdrojem energie a díky své vlhké konzistenci se lépe tráví v žaludku kočky.

Paštiky pro kočky jsou vyrobené ze šlehané pěny, která je nydýchaná a tak se velmi dobře papá i těm kočičkám, které již nemají moc zubů. Takžéž nejmlsnější kočky nikdy nepohrdnou jemnou paštičkou.

Taštičky pro kočky jsou vesměs vyrobeny z čerstvého masa ve vlastní šťávě, bez přidaných konzervačních látek. Kousky masa v taštičkách vypadají tak lákavě, že by i člověk nepohrdnul.

Kapsičky pro kočky Brit nabízejí dvě rozdílné řady. Kapsičky Brit Care a kapsičky Brit PrémiumDruhé zmiňované kapsičky lze označit jako základní řadu doplňkového krmiva pro kočky, která jistě zaujme nižší cenou. Kapsičky Brit Care jsou označeny jako superprémiové krmivo pro kočky, které je navíc hypoalergení.

Kapsičky pro kočky Calibra 

Prémiové kapsičky pro kočky Calibra obsahuje kvalitní kousky masa s dostačujícím množstvím šťávy, které dostanou každou kočku. V jedné dávce naleznete dostatečný příjem živin a energie, které jsou potřeba pro běžný výkon kočiček.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.