Antiparazitní pipety pro kočky

Chov domácích zvířat je sice na jednu stranu velkým potěšením, ale musíte se připravit i na značnou porci zodpovědnosti – je to prostě taková malá demoverze výchovy dítěte. Odčervit je nutnost, zvláště pro koťátka, protože je musíte během dospívání nutit do tabletky hned několikrát. Někdy pomůže šikovná lest v podobě paštiky pro kočky, ale některé kočky vše prohlédnou, hlavně proto, že mají vynikající čich. Antiparazitní pipety pro kočky dokáží ochránit i na celý měsíc, stačí jen nakapat na kůži a žádné blechy nebo klíšťata už nemají ani tu nejmenší šanci!

Pipeta pro kočky na odčervení

Je nová doba, odčervovat nemusíte vždycky jen tabletkou, po které zůstává mnoho škrábanců, kočka se pere, kouše a drásá vaší kůži, protože vnutit prášek si tedy rozhodně nenechá! Přitom stačí jen opravdu málo, odčervit kočku pomocí pipety, která nemá ani celý jeden mililitr. Pipeta ochrání celé týdny proti blechám nebo klíšťatům, odčervení je samozřejmě také možné. Antiparazitní pipety totiž hubí nejen blechy a larvy blech, ale chrání i před takzvanými vnitřními parazity – měchovec nebo škrkavka mnoha začínajícím chovatelům asi nic neřekne, ale právě tyhle nebezpečné potvůrky doslova a do písmene otravují kočičí život a musí se tedy co nejrychleji eliminovat.

Nejde o nic složitého, chce to jen trochu manuální zručnosti a kočičí odčervení bude rázem realitou. Proč nepřikoupit ještě nějaké pamlsky pro kočky, když kočka nebude klást zbytečný odpor, tak nějak za odměnu? Možností je na našem internetovém obchodu hodně, projděte si všechny regály a uvidíte, že kvalita za rozumnou cenu není v supermarketech, ale právě u nás!

Pipeta proti blechám pro kočky

Jednoduché řešení, které vás zbaví blech na dlouhé týdny. Rozhodně nemusíte přistupovat k ničemu drastickému, vždyť pipeta, která se nakápne za krk zvířete, je naprosto v poklidu nejen pro vás jako majitele, ale především pro kočku – a to je tu hlavní! Boj proti parazitům sice, dalo by se bohužel říci, nikdy nekončí, ale s pipetami můžete mít hodně navrch. Pravda, je to trochu větší výdaj, ale nezapomeňte na skutečnost, že ochrana potrvá celé týdny a bude hodně efektivní. Přijít zbytečně do kontaktu s klíštětem znamená potenciální hrozbu nakažlivých chorob, a to nejen pro kočky, ale samozřejmě i pro vás nebo děti. A jistě není důvod, aby vaše kočička musela z křovisek daleko za domem neustále nosit nějaké parazity lačné její krve, že?

Stoprocentní úspěšnost, vše je naprosto ekologické. Proč potom nedat šanci pipetám, které dokáží efektivně bojovat proti bleší invazi? Pokud si s pipetou nebudete vědět rady, můžete využít i antiparazitní obojky pro kočky Může je mít kočka, může je mít pes a mohou otravovat život bohužel i vám…

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.