Avicentra

Avicentra je česká značka, specializující se na krmiva pro hlodavce a exotické ptactvo. Firma vznikla na počátku 90 let, kdy se z původní garážové výroby nadšeného chovatele postupně rozrůstala až do dnešní podoby. Dnes je značka Avicentra jednou z nejvyhledávanějších značek u chovatelů ptactva.

 

Krmivo pro ptáky Avicentra

 

Kvalitní ptačí zob je třeba složit z více druhů vhodných surovin, což u krmiva Avicentra dobře vědí. Krmivo pro ptáky Avicentra obsahuje bohaté přírodní složky, jako jsou: slunečnice černá, bílá, nebo žíhaná, proso, kardi či oves. Kombinace těchto surovin dokonale poslouží k dostatečnému příjmu, který ptactvo potřebuje.

 

Krmivo pro hlodavce Avicentra

 

Základní krmná směs pro hlodavce slouží pro běžné krmení králíků, fretek a dalších hlodavců. Nejčastěji jsou tyto směsy tvořeny z pšenice, kukuřice, semen slunečnice, ovse a dalších obilovin, které prospívají k přirozenému růstu hlodavců. Pokud chcete svému mazlíčkovi dopřát něco více, existují výběrové krmné směsy Avicentra, které jsou navíc obohacené o ovoce, zeleninu a spoustu oříšků, které hlodavci zbožňují.

 

Steliva pro kočky Avicentra

 

Domácí kočky jsou zvyklé vykonávat svoji potřebu na vybraném místě. Abyste s každým čůráním nemuseli běžet k bedýnce, můžete využít steliva pro kočky Avicentra, které se vyrábějí z kukuřičných a dřevěných pelet, které mají velmi dobré vsakovací schopnosti a jejich cena je velmi příznivá.

 

Avicentra má stále širší sortiment produktů, které domácí zvířata ocení. Udělejte radost sobě i svým mazlíčkům a vyzkoušete ryze Českou značku Avicentra.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.