Brit

Česká značka Brit se  zabývá výrobou prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Historie firmy čítá již více než dvacet let zkušeností, které se v rámci rodinné firmy promítají do vývoje krmiva. V současné době je výroba značky Brit rozdělena na čtyři podznačky. Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let´s Bite. Roční objem výroby krmiva je okolo 90 000 t, které jsou kromě našich krajit, distribuovány do dalších 66 zemí světa.

Správná výživa pro pejsky

Základem pro správný vývoj psů je kvalitní a pestrá výživa. Proto v našem e-shopu můžete nalézt výborné granule pro psy Brit, nebo také výživné konzervy pro psy Brit, díky kterým bude váš pejsek skákat radostí. Ať malý, nebo velký pes, vlčák nebo gaučák, štěnátko či dospělý, všichni si občas zaslouží nějakou tu laskominu jako například pamlsky Let´s bitte.

Když kočka dostane hlad

Hladová kočka nikdy nebude přítulná, proto je dobré ji včas nakrmit. Pro krásnou srst i plné bříško jsou vhodné vysocekvalitní granule pro kočky Brit, které zachutnají i té nejmlsnější kočičce. Kočky jsou velmi složité a to nejen povahou, ale i co se stravy týče. Některým se prostě granulemi nezavděčíte a jediná strava, co je zajímá budou konzervy, nebo kapsičky pro kočky Brit. Ptáte se jako odměnu zvolit, kdyý vaše kočička vše sní? Určitě nepohrdne chutnými pamlsky pro kočky Let´s bitte.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.