Calibra

Krmiva Calibra jsou určena náročným chovatelům, kteří pro svého psa požadují výbornou výživu a vysokou kvalitu. Vývoj značky započal v roce 2001, kdy se několik veterinárních odborníků rozhodlo vyvinout novou řadu granulovaného krmiva. Cílem jejich snažení bylo vyvinout dieteticky vyvážené krmivo z přírodních surovin, které by bylo vhodné i pro psy trpící na potravní alergie a problmémy se zažíváním.

V roce 2004 byl dokončen vývoj první řady granulí Calibra pro psy. Od té doby se značka Calibra stále posouvá kupředu a dnes je jednou z nejvyhledávanějších značek krmiv na našem trhu.

Nabídka Calibry se neustále rozšiřuje, v roce 2015 přišla nová ucelená řada granulovaných veterinárních diet, v roce 2016 byla nasazena nová řada konzerv pro psy a kočky i superprémiová řada granulovaných krmiv včetně grain free produktů.

v e-shopu Hafanek.cz nabízíme celou řadu kvalitních prémiových i superprémiových granulí od značky Calibra. Stačí přejít do kategorie Granule pro psy Calibra, nebo Granule pro kočky Calibra a jste na správném místě. Nejen granulemi je pes živ a proto je dobré mu na přilepšenou přidat nejakou tu dobrůtku v kategorii palmsky pro psy, nebo kvalitní doplněk v podobě konzervy pro psy Calibra.

Kočky s mlsným jazýčkem jistě také ocení pamlsky pro kočky, či kapsičky pro kočky Calibra.  A pokud vám váš mazlíček onemocní, využijte Veterinární diety od Calibry a vašemu miláčkovi se brzy uleví.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.