Canina

Značka Canina se specializuje výhradně na výživové doplňky pro zdraví zvířat. Široké spektrum doplňkového krmiva sahá do více odvětví jako: léčebného, kosmetického, mezi doplňky krmiva, nebo toaletních přípravků na přírodní bázi. Produkty Canina účinně a rychle řeší problémy, které zvířata mohou postihnout.

Vitamíny pro psy

Výživa psa by měla být pod pravidelnou kontrolou páníčka. Pokud váš pejsek nedostává v krmivu vitamíny, těžko si o ně řekne. Zjištění, že vašemu pejskovi chybí některý z důležitých prvků ve stravě, nemusí přijít včas a může sebou nést táhlé a bolestivé problémy. Pokud vámi preferované krmivo nemá dostatek vitamínů potřebných pro pejsky, je vhodné využít k jejich doplnění kvalitní zdroj. Vitamíny pro psy Canina kvalitně doplní stav vitamínů v těle pejska, což se brzy projeví na jeho fyzické i psychické kondici.

Mléčné krmné doplňky pro štěňata

Malému štěněti nemůžete od narození dávat granulovanou, nebo jinou běžnou stravu. Štěňata potřebují mléčnou směs na dokrmení. Pokud nemá fenka dostatek mléka pro všechny štěňata, je vhodné zapojit mléčné krmné doplňky Canina, které plně nahradí mléko od matky a nakrmí všechny malé hladovce.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.