Ferplast

Ferplast je lídrem v oblasti doplňkových potřeb pro domácí zvířata více než 50 let. Firma Ferplast píše svoji historii již od roku 1966, kdy v Italském městě Castelgombert vyrobila svou první ptačí klec. Dnes má Ferplast své výrobní pobočky nejen v Itálii, ale také na Ukrajině, nebo Slovensku.

 

Klece pro hlodavce Ferplast jsou mezi chovateli velmi dobře známé. Kvalitní plastová podstava, která zadrží vodu a výkaly, v kombinaci s mřížovanou částí, která má vhodně umístěné dvířka v horní části, se stali symbolem klecí pro křečky, morčata a další hlodavce.

Rozšířením sortimentu mimo původní linii pro ptáky a hlodavce, získal Ferplast velmi značnou část trhu. Zaměřením výroby na potřeby pro psy, bylo správným krokem, díky kterému dnes milióny mazlíčků využívá jejich produkty. Obojky pro psy Ferplast nabízí systém rychlé upnutí pomocí zacvakávacích klipsů, které připnete nedočkavému pejskovi raz, dva.

Pelíšky pro psy Ferplast se vyznačují jednou základní vlastností, jsou plastové a tedy i lehce omyvatelné. Pro pejsky, které svoje pelechy rádi kousají, bude plastový pelech daleko horší překážkou, než běžný molitanový.

Máte doma divočáka, kterého jen tak něco nezastaví? Vyzkoušejte postroje pro psy Ferplast, které kvalitně obepnou vašeho pejska, takže ho vždy udržíte po svém boku. Kvalitní postroje nejen drží, ale i sedí na těle pejska a nebrání mu v pohybu.

Chystáte se se svým pejskem na cesty? Pokud ho nechcete nechávat volně v autě, což je velmi nebezpečné, doporučujeme využít přepravky pro psy Ferplast. Kvalitní ochranné přepravky jsou vysoce odolné a jsou opatřeny mřížkou a dostatečným množstvím větracích otvorů.


Klasické nylonové a kožené vodítka pro psy Ferplast využívá největší množství páníčků. Pokud je již váš pes vycvičen a vodítko potřebujete pouze na krátké přechody, vystačíte si s běžnými vodítky z nylonu, nebo kůže.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.