Granule pro velká plemena psů

Výživné a zároveň i dobře chutnající. Takové není zdaleka každé krmivo pro psi, třeba v supermarketu se setkáme i s něčím, co pejskům spíše škodí, než prospívá. V pomyslných regálech našeho internetového obchodu se však nabízí jen kvalitní zboží, nechybí ani široká paleta pro pejsky s citlivějším trávením nebo horším stavem kloubního aparátu. Prostě pro každého něco, nechybí rozlišování krmiv ani podle věku psa – štěně, Junior Adult nebo Senior, což je řada obecně pro pejsky starší sedmi let věku. Takže jakou značku vybrat? Pokud si nevíte zcela rady, naši odborníci vám mohou s volbou ideálního suchého krmiva obratem pomoci.

Granule pro štěňata velkých plemen

I ti nejmenší musí mít skvělé granule, se kterými půjde dospívání ve velkého psa doslova jako po másle. Pokud se totiž výživa zanedbá, může to mít vážné následky – dokonce i zkrátit obvykle poměrně dlouhý psí život. Proto je třeba na správné stravování brát zřetel už doslova od psí kolébky. Velká nebo také obří plemena mají v dospělosti hmotnost nad 25 kilogramů. Která konkrétně sem můžeme zařadit? Průměrnou délkou života kolem deseti až dvanácti let se mohou pochlubit třeba pastevečtí psi, ale také argentinská nebo bordeauxská doga, irský vlkodav, mastif, ale třeba také kavkazský pastevecký pes. Zapomínat nesmíme ani na klasiku – německý ovčák a československý vlčák. Majestátní plemena, na něž je opravdový spoleh, hlídají totiž na jedničku!

Ale samozřejmě ruku v ruce s tím jde i výživa, někdy jsou to opravdu velké porce, co podobná velká plemena žádají. A rozhodně bychom neměli do misky sypat nějaké druhořadé zboží, protože naši psí kamarádi si zaslouží jen to nejlepší. Čím těžší a větší je pes, tím také dříve začne stárnout, to je taková obecná pravda, i když mnoho chovatelů notně zarmoutí. Proto si čas se svými obřími psími miláčky užijte co nejdéle s kvalitní stravou…

Granule pro psy doprava zdarma

Kvalitní granule nemusí být vůbec drahé, tohle klišé vám vyvrátí krátká procházka našimi pomyslnými internetovými regály – podívejte se sami a bude hned jasné, kolik vyjde krmná dávka pro jednoho psa na jeden den. Uvidíte, že to bude vlastně dost ekonomické řešení! A ještě něco, pokud uděláte nákup v hodnotě 699 Kč a vyšší, dočkáte se dopravy zdarma – ať už bydlíte na venkově, periferii města nebo někde v centru, to nehraje roli, tahle nabídka platí pro celou ČR! Je to velmi jednoduché, v našich kategoriích se snadno zorientujete a můžete si dopřát granule pro psy s dopravou zdarma a v přímo mistrovské kvalitě. Váš psí kamarád určitě plné misce neodolá a takhle to může jít den za dnem.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.