Karlie

Značka Karlie se zabývá výrobou doplňkového sortimentu pro všechna domácí zvířata. Původ značky má kořeny v Německu, ale působí v cca 70 místech na světě. Historie firmy je již více než 40 letá, je tedy jasné, že své práci rozumí.

Hračky pro psy Karlie

O tom že si pejsci potřebují hrát, není třeba mluvit. Míčky, létací talíře, pískací hračky, nebo tahací lana, to jsou jen některé z hraček, které máme v naší kategorii hračky pro psy Karlie a jsou připravené pro vaše mazlíčky. Nechcete brát oslintaný míček do rukou? Nevadí, v sortimentu hraček máme i házeče míčků, díky kterým se už nebudete muset dotýkat žádného míčku.

Oblečky pro psy Karlie

Říká se, že je takové počasí, že by ani psa nevyhnal. Jenže co když se i tak váš pejsek dobývá ven? Pro tyto případy máme speciální oblečky pro psy Karlie, kde kromě thermo oblečků pro zimouřivé pejsky naleznete také pláštěnky pro psy, oblečky proti značkování, nebo plovací vesty pro psy. S oblečky pro psy Karlie tak budete moc vyrazit kamkoliv.

Pokud si potřebujete zkrátit cestu s MHD, nebo jdete na vycházku v centru města, je vhodné pejskovi nasadit náhubek. Náhubky pro psy Karlie jsou rozděleny do dvou druhů. Nylonové náhubky pro psy a plastové náhubky pro psy. Obě varianty jsou bezpečné a osvědčené.        

Obojky pro psy Karlie

Klasické kožené obojky jsou stálicí na trhu. V poslední době přicházejí do obliby reflexní obojky a také USB obojky pro psy, které jsou svíticí a lze je nabíjet pomocí kabelu k počítači. Obojek tak může svítit nebo blikat, čímž bude pejsek viditelně označen, což oceníte zejména k večeru, nebo v zimních měsících.

Vodítka pro psy Karlie

Vodítka pro psy Karlie jsou vhodným nástrojem, díky kterému budete nepřehlédnutelní. Zejména v zimním období, je pro řidiče velmi těžké zaznamenat menší psi, kteří se pohybují okolo silnice. Jako prevence nehody je vhodné využít reflexní vodítka pro psy. Pokud máte rádi přírodu a žijete v souladu s ní, můžete vyzkoušet bambusové vodítka z přírodního bambusového materiálu. Bambus je rychle obnovitelný zdroj a má aktibakteriální účinky.

Škrabadla pro kočky Karlie

I malá koťata ví, že je třeba pravidelně brousit drápky. Ovšem gauč v obýváku, ani nohy židlí jistě nejsou vhodná místa k broušení drápků. Škrabadla pro kočky Karlie jsou tím pravým místem, kde si každá kočka obrousí drápky a tím ochrání váš nábytek či zeď. Navíc jsou u vybraných škrabadel přidány vábící vůně, nebo hračky, kterým žádná kočka neodolá.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.