Kloubní výživa pro koně

Kdo má rád koně, má rád i lidi – a patří k těm, kteří se v životě jen tak něčeho nezaleknou. Samozřejmě je to také spoustu práce, ale člověk od koní se něčeho podobného nebojí a snese i pořádnou porci nepohodlí. Koně jsou celoživotní vášní nejen těch, kteří se rozhodli stát se kovboji, ale patří k nejoblíbenějším zvířatům u nás. Pravda, je to náročné a je to drahé, není to pro každého, péče o koně zabere spoustu času. Ale odměna při projížďce v koňském sedle je opravdu sladká, co říkáte?

Kloubní výživa pro koně Geloren

Kdo by vlastně neměl v oblibě koně? Alespoň na fotce, v knize nebo televizi. Tohle zvíře je fenomén a zdaleka nepřitahuje jen malé holčičky, které vidí roztomilost snad ve všem. Nejen na venkově jsou koně hodně oblíbení, v každé vísce je minimálně jedna stáj a jeden hřebec nebo kobylka, ať už pro okrasu a přátelství, nebo i práci. Jistě, i koně totiž mohou pracovat, jde o nejvěrnější a nejsilnější dělníky nejen v lesích, kde je potřeba zpracovat dřevo, ke kterému se nákladní auto bohužel v žádném případě nedostane. Péče o koně je ale náročná, nestačí jen hřebelcovat, napojit a dát pár hrstí sena, kydat hnůj a pravidelně projíždět v sedle. Nutná je i kloubní výživa, zejména pak tedy u starších jedinců. Třeba Alavis nebo Geloren Ha jsou ideálními doplňky pro koně v seniorském věku.

Nejlepší kloubní výživa pro koně

Podobně jako u lidí, i zde se nesmí péče o klouby zanedbat. Kůň a jeho kloubní soustava navíc nosí ještě mnohem víc než my, lidé – kdo někdy viděl koně na váze, možná se ani nestačil divit. Několik metrických centů vážící zvíře musí mít klouby v perfektním stavu, jinak hrozí zranění. Pokud jde o závodního koně, musí se pečovat o klouby a šlachy ještě dvojnásob tolik! Nedělejte si nicméně zbytečné starosti, po poradě s veterinářem jistě sáhnete po produktech jako je třeba Alavis a nebudete se stačit divit, jak se vaší starší kobylce zlepšilo zdraví.

Aktivní zvíře si zaslouží Geloren Ha, kyselina hyaluronová nebo chondroitin sulfát nejsou jen součástí kvalitních preparátů pro člověka. Kůň je přece také savec, že? Ještě trochu želatiny a buďte si jisti, že dvouměsíční kúra pro vašeho koně opravdu hodně zabere. Výsledky jsou patrné už brzy, a to nejen u starších koní nebo zvířatech, která mají zrovna po náročnější operaci nebo nemoci. Vždyť ani náš život není vždycky růžový, tak ani koně se nemají pokaždé skvěle – ale s kloubní výživou budou zase jako zamlada! Tlumit nárazy, vyživovat klouby, zajistit ideální pružnost. Koně si tohle prostě zaslouží, nemyslíte?

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.