Konzervy pro dospělé psy

Výběr krmiva pro štěňata je přeci jen trochu složitý, to ale neznamená, že se náročnosti s rostoucím věkem našeho pejska nějak zbavíme. Stravování však nemusí být žádná obrovská věda, stačí jen dobře vybrat. To samozřejmě platí nejen pro suchou variantu, ale i takzvané mokré, nebo někdy také vlhké, krmivo. Jinak řečeno – konzervy, paštiky a vaničky, po nichž nezůstává v misce nic než mírně mastná stopa. Pejskům prostě opravdu chutná a umí to dát hodně najevo!

Konzervy pro psy levně

Rozhodně nemusíte po výplatě vyprázdnit celou peněženku. Nakupte třeba jen nějaké konzervy pro psy do zásoby, vždyť u nás máte dopravu zdarma u objednávek nad 699 Kč. Domluvte se s přáteli, udělejte velký nákup a nebojte se udělat si trochu rezervu, zvláště pokud se pejsek dožaduje neomylně každé ráno stejné konzervy. Inu, honí jej mlsná, tak mu od toho pomozte! Pejsek si rád pochutná a navíc, když máte pro něj špičkovou výživu, budou to takzvaně dvě mouchy jednou ranou. Možná si říkáte, že pes není kočka a nebude tak mlsný, nepotřebuje pořádnou porci kvalitního masa a sní vše. To by byla ovšem chyba, protože jeho výživu nelze zanedbat v žádné fázi života. Na své si musí přijít třeba i psí senioři.

Nenechávejte nic náhodě, adekvátní výběr stravování se pak odrazí nejen na stavu srsti vašeho pejska, ale i na jeho celkovém zdravotním stavu. Vyvážený poměr bílkovin, sacharidů a tuků je důležitý nejen pro lidský jídelníček. Výborná konzerva nemusí jít výrazně nad hranici třiceti korun a do padesátikoruny se většinou určitě vejdete. Když si pak vypočtete měsíční výdaje, je to jasné – pes je sice možná pro někoho trochu nákladnější koníček, ale rozhodně nefiguruje v kategorii „nemůžu si dovolit“.

Nejkvalitnější konzervy pro psy

Kvalita se samozřejmě dá určovat podle řady různých kritérií. Samozřejmě, mnoho lidí zajímá hlavně procentuální objem masa, respektive kvalitních živočišných bílkovin. Deklarovaná čtyři procenta ze supermarketu jsou směšně málo, ale pokud narazíte na konzervu, kde se opravdu hodnota blíží stovce (přesně sto to nikdy nebude, je nutné i určité pojivo, menší porce ovoce kvůli vitamínům a podobně), máte skoro vyhráno. V nabídce jsou i různé gramáže, 200, 400 (resp. 405) nebo 800 gramů, takže na svou porci si přijde jak menší pejsek, tak i ten, který je pro svůj majestátní vzhled obávaný po celé vesnici.

Dieta není namístě, pokud pes nemá nadváhu nebo zdravotní problémy. Existují samozřejmě i speciální konzervy, které jsou určeny pro psy s citlivým trávením nebo kily navíc. Většinou se však na trhu – a i v naší nabídce – setkáte s kvalitou cílenou na průměrné zdravé psy. Rozhodně s námi neuděláte žádnou chybu!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.