Konzervy pro psy

Masové konzervy a paštičky pro psy skvěle doplňují granule pro psa  v rámci vyváženosti a pestrosti stravy, kterou psy potřebují. Psí konzervy můžeme rozdělit do dvou kategorii. Konzervy ze 100% masa , nebo konzervy a paštiky v kombinaci se zeleninou, vnitřnostmi a pod.

Na Hafanek.cz můžete vybírat z široké škály vybraných značek konzerv a kapsiček pro psy, které v mžiku zmizí v bříšku nejednoho pejska. Pokud máte doma čtyřnohého mlsala, jistě ho potěší pochoutka ke granulím.

Granule, nebo kapsičky

I když mohou být granule pro psy plnohodnotnou variantou psího jídelníčku, kapsičky a konzervy pro psy jsou žaludku daleko bližší. Díky vlhkému složení dostává pes při konzumaci do těla více tekutin a tato struktura je i více podobná stravě, kterou by pes konzumoval v přírodě. Mokré krmení je i lépe skladné díky praktickému balení a multipack řešením.

Konzervy pro psy s citlivým zažíváním

Má váš pejsek specifické potřeby? Vyžaduje jeho strava bezobilná krmiva? I pro tyto pejsky máme zásobu paštiček a konzerv, které jim zachutnají a nezpůsobí žádné obtíže.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.