Konzervy pro štěňata

Malý uzlíček chlupů, který trošku kňučí a leží v pelíšku, když jsme si jej zrovna přinesli z původního domova. Samozřejmě, aklimatizace ještě chvíli potrvá a štěňátko musí dostat čas, aby si zvyklo na nové prostředí. Chce to trpělivost a nic než trpělivost! Jak ale štěně krmit? Nejlépe využít paštiky pro psy nebo konzervami s vysokým podílem masa a živočišných bílkovin obecně. Jedině tak nám vyroste doma zdravý pes, špičkový hlídač, a hlavně také ten vůbec nejlepší přítel člověka, jak se běžně říká už po staletí.

Konzervy pro štěňata recenze

U nás si jistě vyberete! Samozřejmě dejte na zkušenosti chovatelů, protože jedině tak si budete moci zvolit to nejlepší pro vaše štěně. A nezapomeňte nakoupit také trochu do zásoby, protože doprava objednávky za 699 Kč a více je na náš účet! Konzervy značek jako je třeba AnimondaNuevo či Taste of the Wild jsou prověřenou kvalitou, která bude štěňátkům chutnat a postará se, aby jim vůbec nic nechybělo. Ono to psí dospívání je totiž někdy trošku složité…

Psí zdraví není samozřejmost, mělo by být pevně podloženo kvalitní stravouKonzervy za desetikorunu z nejmenovaných supermarketů určitě nejsou nic, co by se dalo označit za výživné. Ošizené složení se brzy projeví i na zdravotním stavu zvířete, což si určitě žádný zodpovědný chovatel nehodlá vzít na svědomí. Existují i speciální bezobilná krmiva, ale také konzervy pro pejsky s citlivým zažíváním. Štěňata nadváhu obvykle nemají, ale i krmivo s označením „light“ je samozřejmě plně k dispozici. Zažívání štěňat je celkem křehké, do dospělého psa je ještě daleko, proto musí být krmivo speciálně upraveno, aby bylo co nejsnáze stravitelné. Jemné kousky masa doplněné dalšími kvalitními ingrediencemi jsou trefou do černého!

Konzervy pro štěňata levně

Nakoupit ekonomicky, a ještě potěšit chuťové pohárky nanejvýš mlsného psího přítele? To nemusí být vůbec tak velký problém, jak se na první pohled zdá. Levné konzervy pro štěňata nabízíme samozřejmě také, račte si prohlédnout naši pestrou paletu zboží. Kvalitní konzerva pro nejmenší psiska se může pohybovat i lehce nad třiceti korunami. A je to dávka na celý den, nemusíte doplňovat žádné velké porce jídla.

Samozřejmě, ceny se různí a možná má vaše štěně nějakou značku přímo zamilovanou, jindy zase dáte na doporučení veterináře nebo kamarádů, kteří také chovají pejsky. V každém případě, sáhnout vedle s námi nemůžete, takže žádný strach! Kvalitu krmiva pro psy sami testujeme, tudíž se dočkáte jen profesionálního přístupu. Pokud si nevíte rady, klidně vám pomůžeme s výběrem, stačí se jen zeptat! Užijte si proto unikátní kvalitu konzerviček pro vaše nejmenší pejsky, z nichž jednou vyrostou skutečně statní jedinci!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.