N&D

Italská značka krmiva N&D, vyráběna společností Farmina Pet Foods byla založena veterinářem DR. Francesco Russo v roce 1956 , který již předal do rukou svého syna.  Značka N&D se specializuje na výrobu špičkových granulí pro psy a kočky výhradně z čerstvých surovin. Maso, které je použito pro výrobu granulí N&D je poráženo těsně před zpracováním a při jeho zpracování nejsou použita žádná antibiotika, hormony, nebo konzervační látky. Základem pro výrobu chutných granulí, je uchování čerstvosti a zdravotní nezávadnoti přísad, což je u N&D velmi přísně kontrolováno.

Granule N&D

Jaké jsou hlavní suroviny pro výrobu tohoto jedinečného krmiva? Při výrobě granulí N&D se využívá kuřecí maso, jehněčí maso, maso z divokých prasat, ryb a vejce. Každý druh granulí nabízí jiný poměr, či kombinaci těchto přísad, je tedy dobré pozorně číst složení.

Granule N&D rozdělení

Granule N&D si můžeme rozdělit na dvě základní řady. N&D Grain Free, což jsou bezobilné granule (0%), skládající se ze 70% prvotřídních surovin živočišného původu a 30% ovoce a zeleniny.

Druhou kategorií jsou tzv. granule N&D Low Grain, které obsahují 20% obilovin bez genetických modifikací, 60% prvotřídních surovin živočišného původu a 20% ovoce a zeleniny.

Proč jsou granule N&D tak vyhledávané? Je to díky jejich vysoké kvalitě a zásadám jako jsou: nízký glykemický Index - nízký obsah sacharidů - bohatý zdroj proteinů z vysoce kvalitních zdrojů masa - správně vyvážený poměr vitamínů a minerálů z kvalitního ovoce a zeleniny a lehce stravitelné živočišné tuky.

Bříško každé kočičky jistě potěší výběrové granule pro kočky N&D, které budou gurmánským zážitkem pro nosánky nejedné kočky.

I pejsci mohou zakusi vynikající granule pro psy N&D, s výraznou masovou chutí, která dokáže spestřit celý psí jídelníček.

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.