Podzimní novinky od Hurtty

Podzim je tady a s ním přicházejí i novinky z dílen specialistů na oblečky pro psy. V rámci novinek přichází nová vesta Ramble, pláštěnka Drizzle Coat, nebo bunda Extreme Warmer.

Vesta Hurtta Rambler

Vesta Hurtta Rambler je velmi odolná a teplá, s vysokou viditelností, ideální pro venkovní aktivity, jako jsou plavání a lov. Hurtta Rmbler je vyrobena z elastického a neabsorpčního neoprenu, který je díky své vynikající tepelné izolaci vhodný zejména pro outdoorové aktivity v chladných teplotách. Neoprenová vesta Hurtta má 3M reflexní prvky, které zajišťují vysokou viditelnost ve tmě, či při plavání. Břišní klapka může být zkrácena tak, aby vyhovovala tvaru psa.

Prozkoumat vesty Hurtta

 

Pláštěnka Hurtta Drizzle Coat

Nová pláštěnka Drizzle Coat je vynikající pro přicházející podzim. Vnitřní termo fólie účinně odráží tělesné teplo psa, čímž psa zahřívá a podporuje cirkulaci krve. Pláštěnka Hurtta Drizzle je ideální pro sportovní aktivity psů kde stabilně udržuje jejich teplotu před a po výkonu. Pro snadnou viditelnost psa má obleček velké reflexní prvky na zadní straně oblečku a 3M reflexní prvky na zádech.

Prozkoumat pláštěnky Hurtta

 

Bunda Hurtta Extreme Warmer

Poslední novinkou je bunda Hurtta Extreme Warmer. Specifikem této bundy je vnitřní fóliová vrstva, která odráží tělesné teplo zpět, čímž tělo dostatečně zahřívá. Ke stabilnímu prohřátí přispívá i vysoký límec, kterému je možné upravit velikost a to i k ochraně uší. Reflexní prvky umístěné na oblečku usnadňují viditelnost a přispívají k bezpečnosti ve tmě.. 

Prozkoumat bundy Hurtta

 

 

 

Nebojte se, Hurttou rozhodně nekončíme. V příštích článcích představíme i další novinky, které jistě potěší vás i vaše mazlíčky. Zejména budou potěšení všichni, kdo dobře znají granule pro psy Barking heads

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.