Sáčky na psí exkrementy nejsou žádným luxusem

Pokud žijete ve městě a pejska pravidelně venčíte, už jste podobný problém nejméně stokrát řešili. Často se však stane, že papírové sáčky poblíž chodníku došly a nemáte do čeho uklidit dárek, který váš miláček nechal na zemi. Proto je vhodné mít u sebe praktického pomocníka, balíček sáčků na psí exkrementy, zajišťující hygienický a rychlý sběr všeho, co na trávník v parku nepatří a zač byste také mohli dostat nemalou pokutu.

Jistě, pokud vás nikdo neviděl, vymahatelnost je diskutabilní. Ale ruku na srdce, čisté město chce mít každý – a musíme pro to přeci také alespoň něco málo udělat, nikdo by neměl zůstat stranou…

Nabídka je poměrně široká, libo igelit nebo papír?

Kompostovatelné sáčky na psí exkrementy

Možností je dost, papírový sáček na exkrementy je v našich městech klasikou, ale pokud chcete ušetřit místo, nabízí se třeba igelitový pytlík – třeba i s potiskem kostiček, aby to všechno bylo pěkně stylové. Dáte si sáček do ledvinky nebo do kapsy a můžete začít venčit, proběhnout se po parku a dopřát si malou ranní rozcvičku. Šetrně a hygienicky, přesně to je cílem podobných sáčků. Ten papírový můžete klidně kompostovat, uděláte zahrádce radost. Nebo jej klidně spalte, hoďte do popelnice, odpadkové koše, to už nehraje roli. A nezapomeňte, především potěšíte návštěvníky parku, kteří se budou procházet stále v čistém a útulném prostředí.

Balení i jednotlivé kusy

K dispozici samozřejmě nejsou sáčky jen po jednom kousku, v balení jich najdete obvykle několik desítek, takže vám vystačí minimálně na měsíc nebo i déle. Sáčky na psí exkrementy jsou někdy k dostání v parku bezplatně, ale nemůžeme se spoléhat na to, že budou vždycky po ruce. Jejich zásoba navíc také velice rychle dochází, protože i na průměrném menším městě najdete řadu pejsků různých plemen a věku, kteří jsou zvyklí pravidelně vykonávat svou ranní toaletu, natož třeba v Brně nebo Praze.

Procházet sáčky na psí exkrementy

 

 

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.