Salámy pro psy

To, že pes potřebuje maso, je snad jasné každému chovateli. O chlebové kůrce, misce mléka a dalších nepříliš vydatných potravinách ani nemusíme mluvit. Granule by měly obsahovat velký podíl masa, osmdesát až devadesát procent je ideální porce. Ale nejen granulemi je živ pes, ještě větší radost mu uděláme, když pořídíme konzervy a samozřejmě i speciální salámy. Ty mají vysokou výživovou hodnotu a opravdu chutnají, ať už je strávníkem jezevčík, pinč, labrador nebo československý vlčák a husky. Dopřejte svému pejskovi to nejlepší a bude vám vděčný opravdu po celý život!

Salámy pro psy Brit

Oblíbené a velice příznivé hlavně z pohledu ceny. Ta ale samozřejmě nenaznačuje, že kupujete něco nekvalitního, právě naopak. Brit je oblíbeným českým výrobcem krmiv s dlouholetou tradicí a když zavoní salám v pokoji, pejskové se sami brzy seběhnou k miskám. Salámek značky Brit je určen i pro zvířata, která mají spíš sklony k tloustnutí. Obsahují i pořádnou porci rýže – která je sama o sobě hodně dietní – a hlavně snadno stravitelná, takže pro psí seniory naprostý ideál. Maso a produkty živočišného původu rovných 95 procent, tak co si ještě víc přát? Snad to jen menším pejskům trochu nakrájet na kostičky, určitě vám budou hodně vděční. Žádná sója, žádné GMO, naopak, tohle je zkrátka a dobře ryze přírodní záležitost…

Psí salámy z kvalitního masa

Nakupte jich celý balík a nemusíte vymýšlet už nic dalšího, postačí už jen pár kvalitních bílých jogurtů nebo rovnou tvaroh, kilo ovesných vloček, mléko a lososový olej, nezapomínejme ani na granule. Plnohodnotný jídelníček pro každé psí plemeno bude právě s těmito ingrediencemi zajištěn, takže se nemáte čeho bát, svého pejska určitě nijak neošidíte a bude prospívat, ať už půjde o štěně nebo dospělé zvíře. Výrazná chuť a vůně, to je vysněný ideál psích misek. Brit prostě ví, jak na to.

Nakonec, pokud pohlédneme na recenze napříč světem internetu, drtivá většina jich je stoprocentní. Nemusí se vařit, nemusí se nijak zvlášť připravovat, menším pejskům stačí jen nakrájet na kostičky a větší plemena určitě ocení spíš velká kolečka. Psí salámy z kvalitního masa ocení každý čtyřnohý gurmán a ruku na srdce, určitě příjemně zavoní i vám. Řada chovatelů je také přidává do granulí, což určitě není na škodu – vybílená miska je zárukou toho, že pejskovi opravdu chutnalo. Nejde o žádnou náhražku, ale plnohodnotný doplněk každého suchého krmiva nebo konzerv. Nakonec, na jistou dobu lze se salámy konzervy i nahradit. Jen to zkuste, pořiďte si jeden salám na zkoušku a hned uvidíte, jak brzy poté bude zapotřebí dokoupit nějaký další!

 

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.