Stelivo pro kočky

Toaleta našich mazlíčků, to je důležitá otázka – musíme ji vyřešit ještě předtím, než si pořídíme způsobně vychované kotě od přátel nebo i postaršího kamaráda z útulku. Záchod je totiž klíčová věc, podobně jako kvalitní misky, ideálně porcelánové nebo třeba nerezové. Toaleta, dostatečně prostorná, aby se na ni kočka naučila bez problémů chodit a nedělala si s ní starosti, přitom nemusí vyjít na nějak velké peníze. Existují i ekonomické modely, záleží na tom, jestli chcete zakrytou verzi, díky které se nešíří tolik zápach a která je ideální pro menší byty – nebo byste spíše ocenili plastovou vaničku. Takže, co je pro vás lepší?

Silikátové stelivo pro kočky

Prvořadá je samozřejmě otázka vhodného steliva. Existují různé druhy, samozřejmě odstupňované nejen podle cenové hladiny. Předností silikátového steliva pro kočky je třeba blesková savost, v neposlední řadě samozřejmě i dost efektivní pohlcování pachů. Struktura steliva je skutečně přímo revoluční, i díky tomu nasaje mnohem víc vlhkosti než jakákoliv jiná, dříve populární a moderní varianta. To znamená ještě jednu věc, nemusíte mít doma žádné velké zásoby, v podstatě stačí jen pár kilogramů. Samozřejmě včetně případů, kdy máte doma šelmiček více (nakonec, kdo by vydržel jen s jedním exemplářem?). Silikátové stelivo může také příjemně vonět, třeba po citronech nebo jablkách. Takže kromě toho, že vydrží bez problémů více dnů, má spoustu dalších atraktivních výhod.

Stelivo pro kočky akce

Porozhlédněte se v našich pomyslných regálech a nakupte klidně ve velkém. Stelivo pro kočky v akci se vyplatí, zvláště pokud máte doma dostatek úložných prostor. Lhůta spotřeby není nikterak krátká, takže nakupovat ekonomicky se více než vyplatí. Ať už jde o klasiku nebo silikátové stelivo nové generace. Nezapomeňte ani na to, že toalety pro kočky mají různou podobu, a pokud váš kočičí přítel není na některou zrovna zvyklý, bude to chtít spoustu trpělivosti, než ho postupně nasměrujete na nějakou novinku. Pro mnoho lidí je samozřejmě důležitá i odpovědnost vůči životnímu prostředí, v tom případě vás můžete ujistit, že silikátové i rostlinné stelivo se výborně rozkládá a rozhodně naši přírodu nijak nezatěžuje…

Kočičí stelivo můžete často bez problémů používat i pro jiná zvířata, třeba rostlinné stelivo, co je stoprocentně přírodní a má vynikající sací efekt, je skvělé pro hlodavce nebo ptáky. Nakonec, proč hledat něco speciálního? Papoušek nebo morče podobnou kvalitu velice rád ocení. Toalety pro kočky si zaslouží kvalitní náplň. Kočka už před tisíci lety své výkaly zahrabávala a stejně tak je tomu i dnes. Hygieně je totiž potom učiněno zadost, teď ještě, abyste vyšli své mňoukající šelmičce maximálně vstříc!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.