Superprémiové krmivo nuevo - čerstvé maso jako hlavní ingredience

Krmivo nuevo představuje řešení pro specifické stravovací požadavky vašeho psa nebo kočky. Krmiva nuevo jsou vyráběna pod přísným dohledem a na jejich výrobu jsou použity nejkvalitnější suroviny: zelenina, ovoce a celozrnné obiloviny, které obsahují i vlákninu a minerály. Veškeré krmivo má pozitivní vliv na vnitřní prostředí, což vede ke správné funkci imunitního systému.

Krmivo nuevo obsahuje ty nejkvalitnějších suroviny, jako je čerstvé masozdravé ovoce a ty nejlepší oleje, které jsou zpracovány šetrně, za studena. Receptury byly sestaveny na základě veterinárních pokynů pro krmení.

nuevo - zaručeně nejvyšší kvalita

 • bez umělých barviv

• bez aromat a chemických dochucovadel

• bez náhražek proteinů (jako sója)

• bez konzervačních látek

• bez masného odpadu

• bez kostní moučky

Tajemstvím nejvyšší prémiové kvality stravy nuevo je vysoký obsah čerstvého masa nejlepší kvality. Maso a zelenina jsou téměř výlučně nakupovány od místních producentů, se kterými spolehlivě spolupracujeme celou řadu let. Krátký dodavatelský řetězec zaručuje maximální čerstvost. Rychlé a šetrné zpracování pak nejvyšší kvalitu.

nuevo konzervy pro kočky

Superprémiové konzervy pro kočky nuevo, obsahují až 71% masa. K dostání jsou v oblíbených příchutích, jako kuřecí, hovězí, jehněčí nebo s lososem. Zdroje bílkovin z masa uspokojují nutriční hodnoty koček.  Pokud doma nemáte zrovna velkého jedlíka, nemusíte kupovat velké konzery. Nuevo kapsičky pro kočky jsou vyráběny v menší gramáži, takže nedojde k jejich vysušení. 

nuevo konzervy pro psy

Superprémiové konzervy pro psyaž 73 % masa k dostání v příchutích kuřecí, hovězí, zvěřina, jehněčí nebo jejich kombinacích. V nabídce hafánka také naleznete hypoalergenní monoproteinové varianty.

 

nuevo konzervy pro kočky  nuevo konzervy pro psy

 

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.