Volba spotřebitelů zná své vítěze

V minulém týdnu byly vyhlášeny výsledky soutěže Volba Spotřebitelů 2019. Soutěž porovnává novinky na trhu z nichž jsou vybrány ty nejoblíbenější v kategorii volbou více než 4000 respondentů. Soutěžilo se také v kategorii PET FOOD. Kdo byl letos oceněn?

U chovatelů koček byl letos vyhlášen produkt od AKINU – AKINU MASÍČKA KUŘECÍ ŘEZANKY.  Extra chutné KUŘECÍ ŘEZANKY obsahují až 96 % kuřecího masa. Řezanky jsou vyrobené z poctivého masa a obohatí jídelníček každé kočky o kvalitní a lehce stravitelné bílkoviny.

U psích mazlíčků zvítězil BRIT se svými granulemi BRIT FRESH. Hlavní složkou granulí Brit Fresh je čerstvé maso, čímž se zachová přirozená výživová, a především chuťová, vlastnost masa i jeho vůně. Nová řada holistických granulí je vyrobena šetrnou metodou s použitím vysokého obsahu čerstvého kachního, krůtího, rybího nebo hovězího masa a zdravých příloh. Granule Brit Fresh obsahují 40% čerstvého masa, 20-30% sušeného masa a tedy celkem 60-70% celkového masa v závislosti na vybrané receptuře.

 Spolu s přílohami z původních zrnin jako je pohanka, proso či oves, tradiční byliny (pampeliška, měsíček lékařský, rozmarýn a tymián), zelenina (dýně, cuketa, mangold, špenát, řepa) a ovoce jako arónie, rybíz nebo jablko, vzniklo zdravé a delikátní menu, které úžasně chutná a zároveň prospívá. Jednotlivé kombinace jsou vždy voleny tak, aby zajistily ideální množství všech podstatných živin, a navíc splňovaly specifické potřeby všech psích lásek – od štěňátek přes dospělé psy malých i velkých plemen až po psy v kondici nebo zátěži. Krmivo je přírodní, bez barviv a umělých dochucovadel. Bez soji, pšenice či kukuřice. Neobsahuje žádné prázdné kalorie nebo nesmyslné ingredience.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.