Acana

ACANA je značka, která pochází z Morinvile, Alberta v Kanadě. Suroviny pro výrobu krmiva jsou z 95% lokálního charakteru. Krmivo Acana je skvěle přizpůsobeno trávení koček a psů, jelikož vychází jejich přirozené stravy. Živočišné suroviny určené pro výrobu krmiva Acana zahrnují volně chovanou drůbež, divoce žijící ryby, celá vejce a to vše vždy čerstvé, bez nutného mrazení, či konzervantů.

Krmivo pro psy Acana

Každý pes je lovec, jejich anatomie zubů, čelisti i trávicího traktu je řadí mezi masožravce. Proto je vhodné přizpůsobit stravu tak, aby maximálně suplovala masitou stravu. Krmivo pro psy Acana se neřadí mezi běžné komerční krmiva, ale svým obsahem celých čerstvých mas a vyloučením obilovin a zeleninových protejnů se řadí mezi TOP krmiva na trhu.

Krmivo pro kočky Acana

Krmivo pro kočky Acana je zaměřeno na příjem protejnů, které kočky potřebují v rámci svého přirozeného vývoje. Složení krmiva vychází ze základních složek, jako jsou masa z drůbeže, vejce a ryby, které pochází z blízkých chovů, díky čemuž nedochází ke zmražení, nebo konzervaci. I díky tomuto pro trávení přirozenému složení, jsou granule Acana velmi vyhledávány i mezi chovateli.

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.