Acana Dog Puppy Junior Heritage 6kg

2 hodnotící uživatelů
  
Značka:
Katalogové číslo: 80875, Hmotnost: 6,00 kg, Expirace: 6.12. 2024

Kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou, které je určeno pro štěňata a mladé psy středně velkých plemen.

Acana Puppy & Junior je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou recepturou a je určeno pro štěňata a mladé psy středně velkých plemen (plemena od 9kg do 25kg váhy psa v dospělosti). Štěňata jsou od přírody masožravci, což znamená, že jim vyhovuje potrava bohatá na různé druhy masa a menší množství ovoce, zeleniny a travin.

Proto je každá granule Acana Puppy & Junior doslova nabita masem potravinářské kvality (60%), zahrnujícím volně chovaná kuřata, celá vejce z místních farem a tichomořské lososy lovené u kanadského Vancouver Island. Tyto suroviny se denně dodávají čerstvé - zásadně tedy nejsou mražené a neobsahují konzervační prostředky.

Krmivo Acana obsahuje více proteinů a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené stravě vašeho štěněte. Acana dále neobsahuje žito, pšenici, kukuřici a lepek, jež často způsobují poruchy zažívání u štěňat a vyznačuje se místními druhy ovoce, zeleniny a řezaným ovsem z Alberty — zdravými sacharidy s nízkým glykemickým indexem bohatými na betaglukany, jež jsou pro citlivý žaludek Vašeho štěňátka naprosto ideální.

Čerstvý, zásadně nemražený tichomořský losos je vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin Omega 3 (EPA a DHA). Tyto kyseliny podporují imunitu, zdraví kůže a lesklou srst Vašeho štěněte.

Organická mořská zelenina a prérijní byliny včetně jalovce a kořene proskurníku jsou přírodním zdrojem antioxidantů a fytoživin, které podporují metabolismus a vyživují celé tělo.

Krmivo světové úrovně Acana se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné rodinné továrně nacházející se ve slunné Albertě. Když si prostudujete jednotlivé přísady, určitě nám dáte za pravdu — Acana je přírodní a lahodný výrobek, díky němuž bude vaše štěně zdravé a silné.

Napište dotaz

Ke zboží „Acana Dog Puppy Junior Heritage 6kg ještě nikdo nenapsal dotaz. Buďte první!

Možnosti dopravy

Nákupem zboží označeného - DOPRAVA ZDARMA získáte dopravu zdarma pro celý nákup.

 

 

Možnosti plateb

 

Reklamace

Odstoupení od smlouvy

Typy akcí k produktům

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.