Granule pro malá plemena

Menší pejskové prostě mají své nároky, potřebují suché krmivo přesně na míru. Mělo by se snadno rozkousat a samozřejmě být i patřičně výživné. Možná se to na první pohled nezdá, ale v té malé granulce se skrývá spoustu energie, jíž je třeba také jaksepatří doplňovat. Už dávno pryč je doma, kdy psovi údajně stačila kost, 21. století je totiž o něčem jiném! Kvalitní strava se sestává hlavně z masa, ale také různých dalších produktů. Nesmí chybět ani kvalitní vláknina a zdroj vápníku, což je pro psa naprosto nezbytný prvek. Totéž pak platí třeba pro zinek. Pokud si nevíte rady, co přesně by vašemu zvířecímu příteli vyhovovalo, je tu kdykoliv naše odborná rada…

Nejlepší granule pro malá plemena psů

 

Opravdu chutné a opravdu výživné (vyvážený poměr živin je samozřejmostí). Přesně tato dvě kritéria musí mít každé psí krmivo, protože v opačném případě vypěstujeme v našem pejskovi odpor ke každodennímu stravování a možná z něj bude časem i pěkný cvalík. Jako malé psí plemeno se obecně označuje to, jehož dospělý jedinec váží maximálně deset kilogramů. Zařadit sem můžeme například jorkšíry, jezevčíky, ale také čivavy nebo malé knírače, patří sem i oblíbení ši-tzu. Právě tito pejsci bývají velmi vybíraví a jejich spotřeba energie je poměrně vysoká. Dožívají se vyššího věku, a to klidně až patnácti let. Nejde jen o gaučové povaleče, tihle pejsci často umí být k ruce i zkušenému myslivci a cvičáku se tedy rozhodně nebojí! 

Výběr granulí je různorodý, můžete sáhnout po osvědčených značkách jako je AATUAcana nebo Anka, ale nabízí se rovněž populární granule BritCalibra a Orijen. Nákup většího balení určitě přinese jistou úsporu, navíc – pro nákup od 699 korun českých výše pak platí, že poštovné hradíme my. Nejlepší granule pro malá plemena psů nejsou univerzální – každému pejskovi bude ladit něco jiného. Pokud si nevíte rady, pomůže vám s volbou náš specialista. 

Granule pro štěňata malých plemen

 

Pro malá plemena platí, že se od narození až do dospělosti jejich váha zvýší klidně i čtyřicetkrát. I proto granule pro štěňata malých plemen musí nabídnout mimořádnou kvalitu, aby se každé sousto pořádně zhodnotilo. Důležité je nezanedbat ani dentální péči, a to již od nejútlejšího psího věku. Malá tlamička (potažmo čelisti a zuby) oproti středním a velkým plemenům má samozřejmě i určité nároky na velikost jednotlivých granulí, rozkousání musí být bezproblémové a rychlé. Pejsek pak bude mít dostatek času na jakékoliv jiné aktivity, jídlo přeci není hlavní náplní dne. Tak si pojďte vybrat kvalitní krmivo, v našich pomyslných internetových regálech je toho v nabídce skutečně dost a dost!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.