Přepravky na psy

Občas je třeba se vydat k veterináři, někdo bere zvíře i na dovolenou – a tehdy je třeba maximální komfort pro všechny zúčastněné. A je to přitom vlastně jednoduché, pejsek se musí cítit tak pohodlně, aby si všechno užil. K doktorovi se netěší nikdo ani z řad lidí, takže u psa jsou tu obavy a problémy možná hned dvojnásobné. Přepravky na psy ale zajistí, že vše bude dokonale v pořádku. Ani delší cesty nebudou dělat komplikace a o to přeci jde, když se mluví o psech. Zvláště štěňátka vyvádějí, když se něco podobného očekává. A pochopte je, nejsou na to zvyklá, nedá se říct, že budou šťastná – můžete jim vše jenom trošku zpříjemnit.

Přepravka pro malé psy

Menší pejskové se také budou mít dobře. Cestování s nimi bude příjemné i díky našim prostorným a komfortním přepravkám. Prvotřídní značky, kvalitní plast, dovnitř nějaké ty pamlsky pro psy a uvidíte, že v cíli budete bez kňučení a jiných forem psího breku, vše bude zcela v pohodě. Nemusíte se stresovat, věci dopadnou tak, jak mají. Vytí nemá nikdo rád, ale od nynějška budou vaši pejsci výt tak maximálně na Měsíc, jak v nich vyvolává puzení jejich prarodičovské vlčí krve. A nemusí jít vždycky jen o plast, protože k dispozici je i látková přepravka pro psy. Co myslíte, udělá vašemu Alíkovi nebo Jessie také radost? Je to skoro jako pelíšek, takže určitě ano. Na cestách si ani nevšimnou, že auto občas zakodrcá nebo prudce zatočí, protože budou v teple a pohodlíčku…

Přepravní box pro psa do auta

Klasika, která nezklame. Potřebujete jet k veterináři a nechcete, aby byly zašpiněné sedačky. Možná také vezete pejska na kastraci a hodláte mu vše co možná nejvíce usnadnit. Pak je tu přepravní box pro psa do auta, jenž se hodí pro využití i během dovolených. Na pár dnů na Máchovo jezero nebo i jinam, to už je přeci tak nějak vedlejší. Hlavně aby si to děti užily a pejsek byl v klidu tak, jako všichni ostatní. Nebojte se, protože vše půjde doslova jako po drátkách.

Psí život? Toto krátké úsloví, které symbolizovalo určité nepříjemnosti, už dnes nemá význam. Negativně laděná průpovídka už je dnes pasé, protože pejskové mají skutečně skvělý život, zejména u rodin žijících na periferii města nebo na venkově. Tam totiž mají spoustu životního prostoru a užijí si spoustu her s dětmi nebo majiteli. Takový život je přece přímo na jedničku, že? Hračky pro psy mají také tisíc různých podob, takže když nevyberete na první pokus, ten druhý pak určitě vyjde. A mimochodem, doprava objednávek je od hodnoty 699 korun českých zcela bezplatná. Platí to pro přepravky, ale i pro hračky, naprosto všechno zboží v našem obchodu!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.